zaman düşmesi biraz zor bu konuda başarılı

Admin

Administrator
Staff member
olduğunu söyleyebilirim Ama elimizde almaya kalktığımız zaman tasarımdan dolayı biraz Kaya biliyor alırken ona dikkat etmemiz gerekiyor Arkadaşlar ben kulaklıkları takma konusunda herhangi bir sıkıntı yok gayet iyi bir şekilde iki kulaklığı da kulağınıza Saka biliyorsunuz Ben Herhangi bir sıkıntı yaşamadım koşarken istemiyorum ben çok spor yapmıyorum ama yaptığın zaman da kulağında iyice oturduktan sonra anlayabilirsin musun Her an gelip problem görünmüyor arkadaşlar ev kulaklıklar boyut olarak gayet iyi bir ağırlık olarak da iyidir noktada

diyebiliriz bu konuda Hani ergonomik anlamda sadece kurstan alırken küçük bir problem Yaşar düşünebilirsiniz Hem ne ya işte kullanılan çıkarttıktan sonra arayıp olan yaşamıyorsunuz ve bu kulaklığın biraz bağlantı ne incelemek gerekirse Öncelik senin kulaklığını kulağına taktıktan sonra da 5 saniye sürede basıyorsunuz ve Bluetooth ayarlarını açtığınız zaman cihazınız görüyorsunuz Bu şekilde bir eşleştirme yapıyorsun Yani önce uygulamayı indireyim bak orada eşleştirip yaparsanız sadece uygulama eşleşmiş konuya Arkadaşlar bu

konuya dikkat etmemiz gerekiyor şöyle teknik özelliklerini bir yere geliyorum kutusu 600ml biraz sahip saygı gayet terlik kulaklıktan 85 çıkartma 45 geçiyor 7 gram ağırlığa sahip ile işletim sistemlerine uyumlu bir şekilde çalışan bir yapı var ve 2 transform için de uygun aynı birbirinden Fazla özellik özellik yok Bluetooth 5.0 ile bağlantı kurabiliyorsunuz ve ben biraz test ettim kulaklığı telefonda Maya uzaklaştırdım ya Yaklaşık 25 metre kadar çekim gücünde bir düşme olmadı ve telefon sadece dinle sol yerine Hiç Fark etmedi bağlantı için zaman

kopma da Arkadaşlar daha iki defa gibi çeşitli Esat sensör gün bize herhangi bir şekilde elde edemedim arkadaşlar Lan ne diyorum bu zaten bir tanem söyle çalışan bir yapı yok hani kulaklıklardaki dokunmatik kontroller Sen söyle Olabilir Onun dışında da yani birine ölçer suçlu gibi çeşitli sensörler Bu cihazda bulunmuyor veya şu an piyasa değeri yaklaşık bin 999 lira yaklaşık 2.000 liralık etiketi var Ebu yüksek bir fiyat Tabii kablosuz kulaklık için şarj olma süresi şarj adaptörü ne göre değişiyor yaklaşık işte 1 saat 30 dakika

rakamları kendi içinde kıyasladım zaman dört buçuğa 6 bunun daha az 35 çıkmasını Beklerken olacaksınız Film süresi o kadar olmuyor ama yine de bir belediye yapalım böyle baktığın zaman oradan telefonlar hem eski amiral gemileri hangi illerden de çok telefonlar neler var işte hani alabiliyorsa altı bile orada iPhone 7'ler var 20 var 8 var bir sürü telefon var bu şu anlamda Bey'e kendi olumlu konuşabiliriz fiyatını S9 seviyesinde unutmamışlar yani Samsung es9 aletin altında iPhone 7 Plus Note 8'in altında yani kendinize kendinden iyi

olan telefonların altında fiyatla mışlar ama Türkiye'de biliyorsun Her gün bir sıkıntısı var o da geçmişteki haklı olarak insanlar Haklılar bazı hayal kırıklığına uğrattı derece insanları kullansınlar üper de yapsak lazım bu saatten sonra onu söyleyeyim iyi zor İnsanlar bir daha vereceğim böyle en çok ağzına tüküreyim geçmiş telefonlar arasında Samsung modelinde gördüğümüz Bu kulaklık kişinin Başka markalarda aldırıyor Yenibiriş bir kaç modeli var benim elimdeki 81 ne var bunda destekliyor ama o işte ekran ağzından parmak izi okuyor

Last edited: