ya Nasıl oluyor dediğin şeylerden bir tanesi

Admin

Administrator
Staff member
opponun bilgisayar yapmadım yapmaması ama bilgisayar yapması Bu da dediği gibi enteresan detaylardan bir tane Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz yeni ürünlerle ilgili ne düşünüyorsunuz fiyatlar Sizce telefon tarafından nasıl olmalı yorumlarla bize destek için çok teşekkür ederim En hafif şimdi bu halin en en önemli özelliği aslında boş muhabbetlik bunu anlatmak çok zor Bunu ancak yaşamanız lazım yani açık bir yerde bulursanız emin olun iş şaşıracaksınız yazıyorsun bunu nasıl bu kadar hasta olabilir ben g502 kullanıyorum hep

söylüyoruz de yani onun ondan daha aşık olduğu için her şeyi ona göre kıyaslayacak ileride de fark ettim bunu bir süre kullanıp yıllardır kullandığım geçtiğim zaman ne kadar ağrımış diyordu ki burada bahsediyorsun kilo Alacağız da bir anlardan bahsediyorsun Onu bile ne kadar önemli olduğunu fark yarattığını veriyorsunuz Tabii şöyle bir şey yok değil hani bakıyorsunuz eskiden neydi dersi için de aynı şey geçerli farelerin yanında ağırlık verirlerdi araştırma için Halbuki şimdi ne oldu olması geçer akçe oldu çünkü niye işte diyorlar Onunla mutlu

oluyor şimdi tersine döndü artık atıyoruz şu kapağa çıkıyormuş burada aklama 2021 yılında görmüyoruz O eleştirilecek bir kısım ikincisi şu ikisi özel bimser karşılıkları var görüyorsunuz ama şart değil yeterince büyük açmışlar bu Esra burayı Vallahi bu kendi kablosunu kullanmanız şart olmayacak şu da işte aynı şekilde uzatma kablosu bir düşün bunu Bilgisayarınızı arkasında kaldı bir şekilde orada ben denedim görmedim şeyler değiller en önemli Bu haliyle bir defa kendisi fiziki olarak avuç içimi destekleyen bir yapıda değil birazcık

parmak olduğunuzda kullanacaksan hep şu gördüğünüz boşluk kalacak şimdi kullanırken olun etrafındaki konforu Bazen çok Apple takip etmeden oynayabilmek çok güzel bir şeymiş Ama şunu söyleyeyim hale birinizi desteklemeyecek için uzun süreli kullanımlarda bir araya sebebiyet verebiliyor Bunlar sebebiyet verebilir fareyi ben işte bununla ofiste kullanmaya çalışacağım bütün gün buhari'yi kullanacağım dediğin zaman orada görüyorsunuz ya da işe gidecek ısırıyor dediğim zaman sonlarına doğru yoldayız yapabilir elinizi dinlendirme