telefonum testlerin dışında Kendi şahsi

Admin

Administrator
Staff member
telefon G27 çok başarılı oldu hatta herhalde Muhtemelen İyidir Mobile başarısını çocuk diyen telefon ama işte adamlar devamını Pekiyi getiremediler maalesef yani şey hatırlıyorum benim içimde şeydir Sen katılacak mısın bilmiyorum nerede başladı çöküş hangi telefondan benim için Eğer DG beştir G5 ve Arkadaşları mıydı modüler parçaları çok pahalıydı felaket bir şeydi yani gibi konsepti ve vazgeç ilaç Tabii ki ilk denemeden sonra Ama şöyle bir sorun var bak deneme yapmak da zarar yok mesela en çok den yerlerden birisi Asus Dur Belki

hem telefonda hem de toplu adamlar acayip şeyler deniyorlar Çoğu da artık yok onların olarak bir sefer sürdü İki sefer söz ama onlar şunu yapıyor mesela Asus ne yapıyor ana hattan devam ederken Ürünlerimi bir tane yan yol açıyor bunu da yaptım diyor şimdi böyle yapmadı bayrak gemisi telefonunda denedi G3 G4 orada şeyleri saymıyorum çok ciddi İşte bu anakartlarında ki sorunlar vardı insanlar mağdur oldular ve o o da çok kötü etkiledi yani geri 2'nin sağladığı bütün krediyi neredeyse bir sonraki telefonları itibaren yemeye başladılar

ve işte g5t suyu dikti Çünkü alınacak bir ürün çıkmadı ortaya o arkadaşları ve modüler Konsept çok kötüydü Hatta bu vesile bir şey hatırladım Ben sadece acil de yoktu o bir model olarak geldi En iyisi ben herhalde motor olaydı o konuda başarılı olan kullanılabilir bir odada unutuldu gitti Yani biz modeller konseptin olduğunu bile o kadar Yani direkt onlar Mezar taşları oldular sonra Arkadaşlar daha sonra zaten toparlayamadı ve şey demedi işte bestecisi Biraz düzgün Telefon ama yetmedi Çünkü sen işte bayrak gemisi olarak o rekabeti

Diğerlerine kaptırmış olun ve şeye Yazık oldu hercinin ben Niyazi terziye dedim zaten güzel fotoğraf parayı zor değildi kendi arayüzleri vardı eğer anlamında Samsung çok sonra toparladı görüntü kalitesi konusunda görüntü görüntü kalitesi gayet güzeldi sevenler LG telefon isterlerdi uzun süre böyle bozulmadı ama ne oldu işte adamlar yaptıkları hatalar yüzünden arka arkaya gelen sahabe arasında yokuş aşağı gitmeye başladılar ve bunun sonucunda da bir daha toparlayamadı da ben şey çok memnunum son çıkan Winx gelmedi ya yani

yetmişbeşini bulmuyor diye internetten görüşme şeyleri var Onlara bakıyorum tek bir cihazda bağlanacaksın tek bir cihazda bağlanacak nasıl ispat edeceğim Senin gibi bir cep telefonundan tek cihazı kablolu bağlı olduğunun fotoğrafını ekran dedim elektronik haberleşme sektöründe tüketici kamba Yok özellikle bu Telekomünikasyon sektörü ile ilgili haberleşme kanunu var 5809 ona göre çıkartılmış yönetmeliklerde koruyor telekomünikasyonda ilgili diyor ki Çağrı merkezleriyle zorundadır gönder kayıtları dede ile kaydı

ulaşılamamıştır diyor istiyoruz kayıtları gönderdiğiniz tüketicinin aleyhine kayıt varsa gönderiyorlar yani yapacağız ay işlem uygulanıyor mu teknik sıkıntı yaşadığından dolayı çok güzel bir soru çok ciddi cezalar var veya birçok tüketicinin daha önce bahsettiğim BTK bilgi teknoloji Kurumunun Tüketici Hakları Daire Başkanı hukuk doktoru zannediyorum şu anda oradan uzaklaştırdı ver birkaç yıldır Özgür Akpınar bunları o kadar cezalar seçiyordu ki Çünkü bunların aralarından gidiliyor işte 10 günde biriyle Bilmem binde biri arasında gibi

Last edited: