Tamam mı dışarı çıkartıyor bakalım

Admin

Administrator
Staff member
nasıl diye onun için ben bu gerçek mi e-postam kullanılıyor şu anda hiçbir şekilde bu kapak sert Tamam bak bana yani fark olduğunu Simge nasıl Ben dış tasarım olarak şunu sevmedim hiçbir maydanoz Sevmiyorum onu bunu her zaman da söylerim nasıl kullanabileceğinizi bir kullanım kılavuzu var bu oldukça önemli Bazı insanlar kullanamıyor Bu da insanın işlerini kolaylaştırıyor bazenleri Hani her kutu açılışında değil olmamıza rağmen bir günde kullanılır ürünü bir çıkaralım Şunları da Bir tasarımına bakalım şöyle Ben de ilk defa sizlerle beraber çıkarıyorum seni arayıp

hani şöyle bir börek hep sessize duydunuz şöyle gösterin avuç içi kadar elinizde koya biliyorsunuz hemen şöyle bir kulağıma takayım Kur'an'da nasıl duruyor tatlımı çok hissetmiyorum böyle gayet çok fazla gürültüden gelemiyor bir şekilde her zaman dinle öyle göstereyim Bu şarkı bir şarkı ve tüm kulaklıklarda nasıl bir şey istediğini verebildiğini biliyorum şöyle biraz dinleyeyim şu an çalıyor çıkartıyorum koyuyorum müziği durduracak mı Bak durdurdu müziği gördün mü Pardon dokunduğum için bixby çalıştırıyor Bu arada bu sokakta satın aldın o zaman telefonu kontrol

edebilirsiniz şu an birisi var genel olarak özelliklerden bahsettiğiniz şekilde kulaklığı kullandığı da 3 saat boyunca müzik dinleyebiliyorsun ve içerisindeki dokunmatik kontrolleri kullanarak da telefonu kullanabiliyorsunuz test edilmesi gereken bir konu var o da mikrofon köşesi gelin bakalım çıkaracağım çalmaya durmaya Başlıyor sonra tekrar buraya koyuyorum hemen 138 sayılı Vergi Usul Kanunu ile bazı kanunlarda değişiklik yapılmasına dair kalmış sayesinde sosyal medyadan içerik üreterek gelir elde edenler uygulama yazıp reklam geliri elde edenler çok

büyük bir ölçüde gelir vergisinden muaf futbolcular daha önceki sistemde Eğer bir şekilde sosyal medyada videolarınızda içeriklerini de para kazanıyorsanız ya da uygulamadan reklam geliri elde diyorsanız devlet sizden bir şirket kurmanın ve Bu şirket üstünden gelirinizi beyan etmenizi istiyor ve şirket kurduğumuz anda da çeşitli giderlere katlanmanın gerekiyordu şirket kurduğunuz anda bir bağ-kur prim ödemeniz gerekiyor mali müşavirle çalıştığınız için mali müşavir para ödüyorsunuz ve sonrasında ise ortalama 125 gelir vergisi yüzde on sekizde KDV