sayede burada yok sanırım içerisindeki bilgiler

Admin

Administrator
Staff member
yer alıyor Hani hangi günlerde kullanım kılavuzu aynen kullanma kılavuzu o zaman hemen Kutunun altına doğru diyorsun bahsettiğin den göre gelmeye başladı Recep ama kullanacağım zaman büyük kullanmak oldu maalesef halen daha bir şeydi veriyor yıllardan beri söylüyorsunuz ama burada bütün detayları geliyoruz işte buradan Neyi nereye bağlayacaksın hiçbir şekilde açıklanıyor birazdan yazdım olacak o zaman geri koyalım saçların çok güzel Ben bu anakart modellerini çok seviyorum ya bana Çekmen yolluyor fakat bizim evin

anladın Mesela ben kendi başıma alıyor olsaydı bu anakartı Annem 440 desteği vardır ama halbuki Önümüzdeki nesin gelecek ben Normal şartlar altında alırım bunun direkt oraya bağlarız doğru bir yaklaşım yoksa Hoca'dan başladığını koymak gerekiyor Bunu alıyorum bağlantılarını koyuyorum ilk topladığında bunu da bilmiyorum direk kasanın üstüne yapıştırdım ona kartı nasıl çalıştım sana onu hiç bilmiyor burada belli bağlantıları yapıp Kaza yaptıracaksın yoksa bu şekilde önce kasa bağlantılarını yapacağım ama kolay olacağı

işlemci takacağım Ondan sonra da kasaya montaj başlat çıkartabiliyor O yüzden soğutmayla taktıktan sonra bekleriz yapacak Yani özetle işlemci takıp anakart onuncu nesil Intel Core i5 işlemci mi kendisinin açamıyoruz açıyoruz yukarıya doğru ama artık şurada Evet geldi Oradaki üçgen anakart işlemci kenara koyduk galiba buradan buradaki üçgeni arıyorum ne tarafta böyle taşıyoruz oğlum Başarılı bir şekilde İlk denemede işlemci montajı için tebrik ediyorum 9 yıl geçti Her adıma böyle İnsan dikkat ediyor Aman bir hata

yapmıyor sıkıntı olmasın söyle Evet isterseniz de çıktık internetim var üzülmesini istemiyoruz olur arkadaşlar bize gönderecek O zaman o zaman sana geri koy Ama bu biraz Eskiden yaptım sistem top onlara geliyor Hepsi hakaret ettiği veya O yüzden bugün bir görevinden Kendisi böyle bir şey şimdi ben bizim sistem kesesine takacağım aşağıda final şu Galiba evet ye ses geldi Oturduk monteli görmedim lan dayı Onu şimdi söylüyorum hatta bizim patron şimdi istediğimiz gibi takmadan önce 60 onu da az önce kaçmaya çalıştığını