portre modu Pro mod kullanımı imkanımız var

Admin

Administrator
Staff member
işte İso ayarları gibi çeşitli şeyleri değiştirebiliyoruz panoramik mod bulunmakta hemen sağ tarafta fotoğraf yolun yanında video moduna geçiyorsunuz ağır çekim modu hiper geçiş malı gibi montlar görünüyor Eski sistem Bence daha güzeldi hani buradan direkt videomu da geçiyorsunuz veya fotoğraf zorunda kalıyorsunuz modları ayırmışlar önceden fotoğraf çekme düğmesine hemen yanına video çekmeliyim nesi vardı dilediğin zaman dilediğin izle işinizi devam ettiriyoruz Ama artık işte video çekeceksiniz videomu da gelip böyle 11

savaşıyorsunuz yani adım sayısı artmış oldu bu konuda bence dezavantajları durumu durumda değilim ve dinleyelim arkadaşlar Yaz geldi herkes dışarıda mikrofondan gelen ses deneyimini dışarıda seni engellemiş dedim Şuan konuştuğum mesafe telefona yaklaşık 10 santim 15 santim uzaklıkta trafik kesinlikle devam edelim şöyle ön kameraya geçiş yapalım ön kamerada Önemli olan şurada bir geniş açı modu bulunmakta Ve portre modu bulunuyor şöyle bir 100 tanıdığı zamanında arka planı sil ulaştıran bir yapı oluşuyor ve yine video

çekim motor bulunmakta Ve burada yine 16 fulltime çeşitli aralar bulunmakta fotoğraf kısmında da yeni 3/4 işte 16'ya 9 gibi ayarları görme imkanınız bulunuyor ön kamera kısmında Dilerseniz Ağrı emojileri de kullanarak güzel fotoğraf çekimleri yapmayacağınız bulun arkadaşlar genel haliyle baktığımız zaman cihazın video ve fotoğraf performansı orta sınıf bir cihaz için İyi sayılır diyebiliriz yapacağınız Uzunlar dijital Zoom oluyor arkadaşlar belirli bir noktaya kadar çok kötü değil fakat belirli bir noktadan sonra bozuluyor işte gördünüz 4x

kadar geldim Ve güzeldi odaklanma görünüyor Samsung kameralarının en büyük dezavantajlarından olan Video çekerken özellikle gibi sorunlar artık bu cihazlarda çok çok azalmış durumda yine ufak tefek hatalar oluyor ama yine eskisi gibi değil artık diyelim ve bu şekilde arkadaşlar cihazın kamera performansı genel haliyle yazılımsal ve donanımsal olarak sınıfına uygun diye bir sonuç olarak arkadaşlar Samsung'un A50 modeli yeterli büyüklükte bir ekranı var İyi bir durum mu var kameralı donanımı daha ortasındaki cihaz için

başka fotoğraflar çekebiliyor kullandığım süre boyunca bu konulardan fasulye memnun kaldım 32 megapiksel çözünürlüğünde bir ön kamerayla karşı şurup bildiğim üzere Samsung cihazlarda genel olarak yüksek oluyor iki farklı ölçü olarak tabağın kamerayı kullanabiliyoruz ve bunun kamera ile 4 katlı pres videoları kayıt altına alabiliriz baktığımız zaman 7-8 bin TL'ye satılan cep telefonu kameraları 1080p burada bir cihazlar Bence oldukça güzel olmuş Bu cihazın da öne çıkartan kısımlarından bir tanesi ek olarak Samsun içerisinde yer alan

hiçbir kamera uygulaması içerisine eklemiş düzen 140-150 fotoğraflar seçebiliyorsunuz eğlenceli fotoğraflar Okey çıkabiliyor Bence hiç isterseniz de farklı daha fazla erişebiliyorsunuz fotoğraflar çekip 2 fotoğrafları da fiyatlama yaptım istersen içine gidelim benim bu canı çekmiş olur fotoğraflara birlikte göz atalım Şimdi gelelim en güncel sürüm Bu Yapay Zeka herkese Yar deyip duruyor think demiş lan üzerinden de o bilgileri alarak çamaşır makine çalışıyor Niye öğreneceksin orada böyle bir kurulum yapmışlardı yani şeyin ötesinde sadece

Last edited: