performansını Görem istiyoruz oyundan sonra

Admin

Administrator
Staff member
görüşürüz Aşağıda Siz göreceksiniz Ben de cevaplayacağım arka kasada titreme var Evet bu titreme arkadaşlar değerli dostlar cihazın iki tane hoparlöründen dolayı orta tarafında bir boşluk var ses rezonansı dönüyor buna titreşen Ses dalgalarını daha yüksek bir tonajda dışarıya verebilmek için bu kısım boş bırakılmış durumda Bu nedenle burada bir titreşim söz konusu oluyor şimdi isterseniz bu titreşir rahatsız ediyor mu kılıfsız kullanırsanız evet eliniz şurada durursak bu rahatsızlık verebilir ama kılıp da kullandığınız süre boyunca

buradaki titreşim sizi etkilemiyor şimdi bir deneme yapalım çok titriyorsa zaten göreceksiniz kendini üstüne bir şey koyacağım titriyorsa Bu arkadaşlar çok hafif bırakıp gidecek Sayesinde müthiş bir ses çıkıyor cihazdan özellikle oyun oynarken özellikle müzik dinlerken çok sağlam bir ses hissediyorsunuz buradaki bu boşluk olmasaydı bu sesi alamazdık bana sorarsanız büyük bir dert değil dediğim gibi eğer cihazı kılıp da kullanırsanız ki bu kadar para veriyorsunuz Muhtemelen kılıfla kullanırsınız kılıfla kullandığınız süre boyunca

da bu titreşimler sizi rahatsız etmiyorum arka kamera büyük mü bu kamera bence büyük dilsiz tasarım olarak Belki farklı geldi için bunu büyük sanıyor olabilirsiniz ama cihazın arka kapağının belki 5'te Birlik 6'da Birlik bir kısmını kaptığı yani şu kamerayı alıp şuraya koysanız bildiğiniz diğer cihazların kamerasına benziyorsun da çok bir büyüktü yok çıkıntısı rahatsız ediyor mu Hayır rahatsız etmiyor ne zaman rahatsız ederdi Ben söyleyeyim sizi Eğer bu parmak izi okuyucusu arka tarafta olsaydı bu rahatsız ederdi okuturken Ama herhangi

bir kullanımda sıkıntı yaratmıyor burada görmüş olduğunuz bu kamera kamera çıkıntısı bir sonraki soruya geçelim yine aynı soru bu sefer buna ağırlık kullanımı etkiliyor muyuz ekleyelim arkadaşlar telefon ağır değil yani belki diğer bildiğiniz modellerden 15 20 gram daha ağır olabilir ama yani gerçekten ağır değil oldukça kullanımı kolay bir cihaz bunu Ağır bir cihaz olarak nitelendirilmesinin Eğer karşılaştırma videoları istiyorsanız Muhtemelen fikriniz buradan çıkıyor Başka daha hafif bir cihaza göre ağır olduğu söylenebilir ama kendi içinde

alıyorsun o konuda rahat olabilirsin ama amacınız fotoğrafta Bunu tercih etmez Sizin orada şu anda Android istemişler 240 FPS ağır çekim modunda 720p de destekliyor parmak izi var diyorsun açıyorsun Bir de tabii ki kameradan açabiliyor s107d not çalışıyor Bir kere de düzgün çalışıyor hızlı yeterince istiyorsan beni sana örnek yapıcı Bak bu yani böyle kaldırdın beni karıştırıyorsun ses konusunda biliyorsun hep iddiaları vardır bunda da yine Hayır paydak kullandığını söylüyor ama kendisi ya Şuradan çıkış veriyor kendi gövdesinden de

çıkıyor o yüzden diyor ki normalde dört buçuk saat 200'lük Samsun'da bu sene beklediğimiz süreçtir bizim + 6 saat 20 dakika ben bunu biraz daha yüksek bekliyorum açıkçası 7'yi bulur diye bekliyorum bulmadı benim süresi de 10 saat içinde de 3 gün ile amperlik cihazlardan 8858 saatliğine bir şey beklenir Kızlar bu 10 saat veriyorsun ya herhalde şey burada ortaya çıkıyor birazcık bu işte 135/3 msds ekranında haberim Evet o ekranınız verimli burada biraz ortaya çıkmış herhalde Çünkü diğer iki rakamdan daha iyi gözüküyor Bu

Last edited: