Onu şöyle söyleyeyim ben bunun üst içindeki

Admin

Administrator
Staff member
istedim sistemine kendim içine koydum öyle Yoksa içinde bir sürü şey çıkar içinden çıkıyor Daha doğrusu o yüzden ben işletim sistemini uluslarası ya güncelledim parmak izi okuyucu var mı telefon dışında 75 629 dolarla en pahalı modeli bu şimdi 600 dolar desem açarsam 3000 lira hiç yaşamadım telefonlarda olan o var örneklere baksınlar bakalım Başka ne söyleyeceğim şöyle bir mevzu var Dışarıdan getirenler şeye dikkat etmedim bunun Hani bir de kendi içlerinde kod numaraları oluyor ya Sorun kodu 611 da aldığımız üç var ne

fark var bu 28 mg bandını 6847 Hadi dört buçuk g herkes de olan banner61 modeli alırsan dört buçuk ya yerde çekiyorsun kullanıyorsunuz diğerinde yok Bana da operatörlerde kullanamayacaksın yerlere çekmeyecek kullanıyor o zaten Garanti ve bir de şey acaba Ben oyun aşkım acaba işte şey var ya devlete kaydedilmedi için o şekilde getirmiyorsun illaki bir arkadaşın eşin dostun getirecek şimdi Benim asla bir şey değil de hani daha daha yorumlarda soru gelirsek artık o kullanacak bana geri Önceden çünkü hep fiyatı ucuz olacak Ucuz olacak

3006 olacak falan diye belirtti Dikkat et de bizimle geliyor görmek istiyorum böyle durumlar olduğu zaman görmek gerekiyor ama bilmiyorum Bence bu böyle beklemem farklı olacağını zannetmiyorum 128 Gb depolama çalar bu özellik olmaması lazım zaten böyle olması gerekiyor Bluetooth'u 4.25 şeyden biraz geri kaldı. mesela snapdragonun son versiyonlarından Geçerken Bu 4.2 de kaldık bu nelerdir sonraki Kerim'de düzelecek ilköğret destekliyor Tabii ki işte gençlere hitap ediyor zekayla derken performans hakkında gelince

ben çok isabetli düşünüyorum yani benchmark hızlı olduğunu bir tek oyunda anlayabileceğim şöyle bir ayın 3'ünde Ağustos'ta güncelleme geliyor modellerinde de yapay zekayı kullanarak falan uğraşıyoruz diyorlardı ondan olmasına rağmen ama bütün kameraları da yoktu normal zaten hiç yargılamak değil mi buhari'de Çok fazla birazcık baktığını görmek yeşil çok yaşa yapıyordu mesela 30 görüyordu ama daha kolay hale getirdi kullanılabilir diğeri biraz daha erken bunda biraz daha kullanılabilir gelecektim Bunlar 1.8 diyaframda

çalışıyorlar bunlar çektiğim fotoğraflar çok yaklaşıyor özellikler onun eksik nedir ben şeyi de fark ettim ürk filmleri telefon benzerleriyle çok rahat yarışa biliyor Hatta herkesin bilir daha üst seviye telefonlara da birazcık kafa tutmaz noktasına gelebiliyor birazcık çekebilecek zayıf noktasını alabilirsen Sende bir bakarsan çok çok memnun olacaklarını düşünüyorum arka plan yok etme var black siyah beyaz çiçek da var siyah beyaz fotoğraf çekmeyi sevenler bulun doğrudan siyah beyaz özelliği kullanabilirler gece çekimlerinde olmadığı için

biraz İşte o senin sabit durmanı istiyor onun dışında almak için ilik olarak şöyle bir daha çok detaylı çalışırken çalışmıyor Işıklı olan bir alandan Detay kurtarmaya Wifi var su geçirmez O da bir etkilerinden bir tanesi oraya 818 ile geliyor O da bence iyisi ben de öyle çıktı altında tek Yok öyle bir şey kendi ara özür yığılma 2000'de 2500-3000 civarında bu kadar yanıma yok bunlarda demişler galiba kim var 3310 Pro 500 lira üstüne alabileceğim telefonlar iPhone 7 veriyorlar 3500 lira yani orada şeyde mücadele edecek gibi gözüküyor daha çok var