olursak bugün 1203 güncellemesi içinde çok ufak

Admin

Administrator
Staff member
bir kısımda yaşanan kasma donma yavaşlama gibi problemler dışında başka bir problem yaşamadık çalıştıramadı ımız program yada oyun olmadı ve tam tam performansla çalıştığı söyleyebilirim cihazın 12.05 de başlayan ısınma sorununu ölçtük sizden gelenler kısmında bulabilirsiniz şimdi kamera kısmına geçelim kamera kısmında genel olarak gördüğümüz Sonuç iyi ancak bu konuda kararı size bırakıyoruz ve hem video Hem fotoğraf hem de mikrofon kalitesini görmeniz için çektiğimiz görüntüleri şimdi yayınlıyoruz fotoğrafları

önce orijinal ölçeğinde göreceksiniz ardından %50 yakınlaştıracak xwe Detay performansını da göreceksiniz görüntüler bitince devam edeceğiz şimdi görüntüler sizlerle Şu an sesimi Kokoreç geçen Eskiden alıyorsunuz Biraz konuşayım O sırada hem sesi hem de görüntü kalitesine bakalım sol tarafımız Anıtkabir'in duvara güzel bir Ankara'ya kar yağmış trafik var bu yüzden araçlar sesi nasıl çıkacak bilmiyorum ama coco3 Türkçe neyse hem ses kalitesi hemde görüntü kalitesi bu şekilde Evet bu da 1080p 60fps video kalitesi sesi Yeni telefondan

alıyorsunuz Biraz cırt civardaki sesleri de almanızı istiyorum cihaz Bu bakımdan nasıl sesleri alıyor bir Havuzun yanına yaklaşıyorum bilmiyorum şu an nasıl uyuyorsun görüntü kalitesi şekilde biraz rüzgarda var Hep cihazın en düşük ayarda çekti videoları bu 720p 30 çekiyor hafif Araçlar geçiyor bu sayede etraf seslerinde aldığınızı düşünüyorum Hep birlikte göreceğiz 4K 30fps sizin de gördüğünüz gibi müthiş bir titreme sorunu var güncelleme ile giderilebilir bilmiyoruz kameranın titreşim engellemesinde bir problem var Özellikle

gece gece çekimlerinde ya da düşük Işık olan çekimlerde yazılımsal olduğunu düşünüyoruz dediğim gibi kamera ayarlarında titreşim engelleme açıkken görüntüde aberasyon oluşuyor titreşim engellemeyi kapatınca bu ortadan kalkıyor gelecekteki güncellemelerle geçebilir bunu belirtmiş olayım Şimdi oyun kısmına geçelim herhangi bir oyunda takılma donma Drop yeme gibi bir problem yaşamadık ama bir yolunda Kolektif Düzce'de en yüksek ayarlarda ekranın karardığı şeklinde bir bilgi var Biz şimdi bir el pubg'ye oynayacağız sizde

fotoğrafta çekerken elmayı Armutlu tespit etmenin ötesinde bir planları var Aslına bakarsan Bir de şey var Bu arada görmüştür şimdi Google koymaya başladılar mesela Bunda da var ama sadece büfeye bile demeyelim ben hani menüsünden başka bir şey biliyor muyum diye bakıyorum o tarafa falan atıyorum Türkiye'de çalışmadığı için orada şey yapıyordu biliyorsun videoyu aç hemen bunda güzel oluyor da genelde pratik hayata kolay kolay ama 3 dakika kurbanlar 19'a 9 dakika bile diyor yanlış hakkında kalmadı 9 milimetre çünkü

hani Tabii ki genişlemeyi için geriye gitmek bazen çözüyor için yakınlaşmak için yakın AGİ demeye biliyorsun diye bazı şeyleri uzaklaşma giden bu Sen hangisini daha çok yaşanıyor genişletme zorlanıyorsun yaklaşmak mı ihtiyacın ona göre bir avantaj ve dezavantaj Normalde çift kamera kullananlar ve II genişten yana kullananlar ikinci kameranın kalitesi de aynı koymuyorlar istersen geniş açıya geçtiğin zaman doluyor kayda kayboluyor burada sen sonra aynı sadece önündeki cam Değişik yani o yüzden bu telefonu şöyle diyebiliriz

Last edited: