olacak bu ve içerisindeki ayri İntel'in Yıllardır

Admin

Administrator
Staff member
beklenen harici ekran kartlarının ilk modeline yakında Ama sıcakta bir şunu söylemekte fayda var pudingler erken aşamada Işık örneği daha az yani Türkiye'de iş ortaklarını gösterilmek için getirilen cihaz lardan bir tanesi yani tam anlamıyla bitmiş her şeyi hazır tonkul önce satışa uygun bir model değil rica ettim sağ olsunlar düzenli paylaşabilme bunu verdiler Vega 8 grafik birimi ile benzer Hatta onu geçtiği yerler bile var Yüksek performans segmentindeki modellerinin eve getirebilirim şirketin ilk ekran kartı az önce de ifade ettiğim üzere

giriş Seviyesi düşük enerji tüketimine ayrı oldu söyleyebilirim Bu gerçekten ran kartı 96 tane işlem ülkesinde 768 tane çekirdek vesaire 48 tane 924 tane not Yeminle şirkette ekran kartının en yüksek tahsilini t1650 ne geldi buna bağlı olarak ortaya çıkan 45 civarında yani Tüm bu bilgiler ışığında Ailesi yemek sadece ekran kartı ile 11 nesil İntel işlemcilerin Entegre grafik birimi arasındaki temel Kanka olmaz parfüm 300M gelmiş 1.00 gibi görünüyor ona bağlı olarak ortaya çıkan işlemci farkı ise 300 seviyesinde ancak büyük resim bakıldığı zaman

Durum tam olarak öyle değil performansa etki eden faktörler de var aynı ekran kartı gerekse de en güncel grafik birimi lpddr4 istediğimiz düşük enerji tüketimi bellek kullanıyor doğası gereği işlemci etekli olan grafik birimini kendisi nasıl bir grafik belleği yol bilgisayarı sistem belleğinden yan İrem'den istifade ediyor ancak yemek sadece ekran kartının İlginç olan ayrı yemek ekran kartında da aynı sistemlerde dizüstü bilgisayarlarda olduğu gibi notalı bir yazı tipini tercih etmiş belli kullanımı noktasında harici ekran kartı kendi bellek kontrolcüsü

bulunurken işlemci işlemci ait olan bellek kontrol üzerinden çalışıyor harici ekran kartı kendi belli kaynaklarını herhangi bir başka donanımla paylaşmadığı için toplamda 68 GB saniye kankim için tamamından sonra kadar istifade edebiliyor Bu gerçekten performansa etki eden en önemli farklardan bir tanesi öte taraftan performansı şekillendiren bir başka önemli değişik elbise tasarım gücündeki değişiktir ayrı yemek sadece ekran kartının 25 farklı kendi Termal bütçesi bulunurken 11 nesil işlemciler ile Entegre grafik işlemci içerisinde olduğu için

alamıyorlar benim gibilerden alamıyorlar Fakat ben bana arayıp bir kurtarıyorum veya sildiriyorum Hani o kadar emeğim nereye gitti yok karşılığı Bakın tekrar arıyorum söyle bir yapanların cezalandırılması lazım kükürt minerali tüm milletin hizmet aldığı bir sektörde Aksu imkan sağlayan telkinde bulundum var Kime tüketici hakem heyetlerine yan tüketici hakem heyetleri mahkeme hükmünde karar veriyor onlara tavsiye yönlendirici bir eylem yapılamaz karar vermek zorundalar Anladınız mı Neden hakem heyetleri yanlış karar

veriyor ama bütün hakem heyetleri değil Peki neden tüketiciler yani out kopmalar oluyor çıksın lütfen söyleyin edecek ancak kayıt alacak aynı gün içinde arayacak servis kayıtları tutturacak hep bunların şeylerin tutacak notlarını şu tarihte aradım şu tarihte not edildi şu tarihte servis geldiği gibi sürekli kayıt alması lazım dedin gibilerle baş edemez sorun var ama kaç kişi senin kadar Bildirir bakın elektronik haberleşme sektöründe hizmet kalitesi yönetmeliği vatandaşlarımıza bunları kablo ile bağlanacak öyle bağlandı yine yüzde

Last edited: