Ne alacaksın o gereken haber sayısını sağlar

Admin

Administrator
Staff member
1440 monitörler o zaman o zaman bir şey yeni alacaksan da evde varsa da hesabını şey tutacaksın eskiden vardı su vardır işlemci bellek ve konuşuyor ekran kartı işlemci ile konuşuyor Hatta o da konuşuyoruz görüntüler alınıyor veriler özellikler bana lazım oluyor Gelmiş 4 cihazı şöyle bir kafa kafaya çarpıştı burada çokça merak edilen telefon Pro var yine Real mill7 var helio g90 51 gidiyor bünyesinde barındırıyor 732 Bence 2020 yılının en trend yazı olan Pocoyo tutuyor hepsi var ve onun yanında da yine 2020 yılın Flash yazıyı bulan

var Gelin bu kadar belli onlardan karşılaştıralım Bakalım hangisi daha iyi Görüşleriniz ve birçok canlı indir da zaten yine gitti ama karşılaştırma yap yap yapılmamıştı bunu ben yapmam gerektiğini düşündüm çünkü şöyle bir şey var şimdi bugün baktığımız zaman telefona bandında İşte o kayıt Hüseyin hepsi 3000 lira bandında redmi Note 9 Pro 3000 lira bandında yine g95 gibi canavar bir işlemciyle geliyor bu noktada zorlu bir karşılaştırmanın bizi beklediğini zaten bu da farkındayım Ama şunu da söylemem lazım bu videoyu böyle çok

fazla uzatma Çünkü ben şimdi bu cihazların her birinin üstünde bahsedersen tam kafamız karışacak sen biliyorsun Okuyacağım yani Bak fiyatlarla bunları ulaşabildiğiniz Fiyatları söyleyeyim şu üçlü biliyor ama hadi birazdan bütçesi olarak daha uygun kalacak ama iş böyle özellik konusuna gelince burada sizin seviyorsan şeyler olacak Allah tarafından göz önüne aldığınızda aldığımız zaman şöyle yapalım ama 732 g&g 95'in Aksine burada P22 olması beni çok hani işlem diyorum daha çok mutlu etmeli Tabii diğer özelliklerine düştü

kamera performansı olsun ekran olsun diğer özelliklerini bilmiyorum ama buradaki işlemcisi P22 burada canavar diye tabir ettiğimiz Heyyo diğer 95 var g90t dan sonra Bence gördüğünüz en iyisi Ali zaten bir yine medyatek tarafında gerçekten çok güçlü bir işlemci biraz güç tüketimi fazla ama konu işte böyle işte işlemci performansı olduğunda g95 tam bir canavar Popeyes Uşak esnaf Sorgun 732 GB var 792 ilk gördüğümüz akıllı telefon olmuştu fake redmi Note 9 Pro 720 GB var şimdi çok fazla 4 ayrı işlemci söyledim şimdi burada

motorunu dediğim gibi değişiklik gösteriyor yani başında Andy logosu gördüğünüz demeseler rt3070 den daha iyi skorlar alabiliyoruz ama işte başına herhangi bir logo görmediniz Bir şey olmadı işte ortamlarda Yarışıyor dediğiniz oyunda bile oyun motorunun verdiği ışık konumundan kaynaklanan birtakım şeylerden dolayı bir kart diğerinden daha avantajlı olabiliyor ama en nihayetinde rt3070 ile çoğu zaman kafa kafaya sonuç veren bir ekran kartıdır ve sopalarla şundan bahsediyorum yani iyi zamanda ekibine söyle abisiyle şöyle bir üstündeki

abisiyle şerifal abisiyle şöyle de teker teker piyasada bulamadıysan sonra ben bu şartların incelememizde çok düşünüyorum maalesef Hani bu çift denize şurubu oyuncu olarak bulamıyoruz bir tane hazır sistem içerisinde de yani o yüzden Bu dönemlerde yapmaktan çok keyif almıyorum açık olsun ama bir yandan da 2 tane oyun işlemciye sahip hazır kasa var diye bir şey 5 tane 3070 var birisinde 6703 de var Hangisini almanız gerektiği konusunda karar verdiniz açısından Tabii ki olacaktır Yani en azından haberdar olmanızı istiyorum yani çok daha yüksek FPS ile mücadele etmesine rağmen sürekli YouTube'dan nasıl göründüğünü de görmüş oldum özelleştirilmiş kartlar ama beğendiğiniz sürücüler tarafındaki durumuna ne dersiniz bilemiyorum ama tercih arkadaşlar

Last edited: