klasik kontrolü ne yapardım ama ben buldum

Admin

Administrator
Staff member
acayip trafik olur Ne istersen banner 9 yaparsın onun yardımcı olsun diye düğünü taşsever arkasında ekranda bu İzo ayarı şurada gördüm Şuradaki renkten Sen ayarı bunları Otomatiğe getirerek Aslında diyafram odaya sen telefonu seçmiş oluyorsun Proto dikkat et çeker misin Her şeyi Otomatiğe getirirsen tam otomatik oluyor işte neyi bozarsan sana bana yer açmış oluyorum de her şeyi otomatikten çıkarırsan pulmoner tozlama yapıyorsun ayarlamaları kan çok para bunları da yanlışlıkla basma diyor ki derse olmuşuz hangi üstündeki

Mesela bak bunu da bizim oralı 112801 50'ye kadar uzatabilir aralıklar arttırıldığı zaman yapay olarak şey oluyor bilezik alıyoruz gerçek gibi olmuyor ama var Daha fazla atabilirsin ama buradaki fiziki olarak yapabileceğim 12.800 ne oluyor 12800e çıkmak istersen şuradan yine ayar tekerleri devreye giriyor severken sen temizliğe Bunu da sen 60 dakikaya kadar çekilirse Bu da yok yok Sorun yok bütün esnaflara değerleri buradan ayarlıyorsun şey getiririm buradan devam ediyorum işte bunları muhtaçtır günlük kullanım için bunlar

acayip öğretmen hep onları kullandım hiç şu tekerleri ihtiyacım olmadı şurada ekranı başladığında kaç pascal'dır hepsi gözüküyor az enerji sarf eden bir insan bekler koymuşlar Şule ışığı dakika açayım gece görmek isterseniz atabiliyorsun da bak postalar bize yine Parmağımın ucunda çok önemli ve yaşlı deklanşör yine şurada baş parmağına denk gelen yerlerde bir sürü diyor abim ile de dikkat edersen şöyle düşün işte yazıyor bunları özelleştirme Tabii ki varsayalım çok hoşuna giden bir şey şu anda dokunmatik dokunmatik

özelliği var şöyle burada fotoğraflarını büyütebilirsiniz testraller bakabiliriz Aynen cep telefonunda olan her şey Bunda da var bir de kısayol koymuşlar şurada bastığın zaman şurada bir sürü gerekli Ayaş ekranına geliyor yapabiliyorsun ayarlanır tek tek basarak Bunların hepsi tahmin edeceğin üzere fiziki olarak da menüsünde burada çok daha pratik makinelerde her şey genelde tuz olarak üzerinde olduğu için gidip de içinde menülerle ve kayboluyorsun bir kere ayarını yapıyorsun ondan sonra kullanmaya başladım şey güzel bunda Focus

noktaları da parmakla ailen cep telefonunda ol da gelip bakacak inebilir nereye istersen oraya odaklanabilir çok fazla noktasına 117 21 tane koca nokta olarak yazıyorsun ya 425 tane nokta ile Bu da her yerine O da kalabildiği anlamına geliyor bu güzel bir şey sabit tutsun telefon açın gözü ekmek istediğin şeyi gözüne direkt olarak hemen odaklı odaklama da çok iyi Bu üzerindeki lensler bunu Özer 3 tane şu anda var kendim lens olduğu için parayı buldun İşte odaklamalı falan dersen ben bu da olmuyor makinaları ama o istedi işte yani