kararınızı en net olarak vermediyseniz doğru

Admin

Administrator
Staff member
satın alma kararını vermeniz için artılarıyla eksileriyle kendi notlarımızı sizlerle Paylaşmaya hazırız soracak olursanız Bu akıllı telefonun en önemli özelliği fiyat performans odaklı bir amiral gemisi olması Evet amiral gemisi diyorum Tamam bir not 20 Ultra ya da 1 - 20 Ultra gibi fiyata sahip değil hatta onlardan epey düşük bir fiyata sahip olmasını bekliyoruz yani 5000-6000 aralığında bir fiyat bekliyorum ama bir sürpriz de olabilir Ne yalan söyleyeyim şimdi açıklama kısmına da link geldiğinde Hepsiburada üzerinden Media Markt üzerinden

bunları satın alabilmeniz için gerekli bilgileri paylaşacağız ama benim beklediğim fiyat aralığı bu ve bu fiyat aralığı için Bana soracak olursanız gerçekten çok güçlü bir işlemcisi var çünkü Note 20 Bursa'da Bursa'da kullanılan işlemci bu telefonda yani Samsung Galaxy s20 funny dışında da kullanılmış Bu gerçekten muazzam bir avantaj bununla beraber ekranda diğerlerinde de olmayan enteresan bir özellik var şimdi Note 20 olsa kullanıyorum Bunu da bir yerlerde ile Note 2010 ultra'da adam sifir akıcılık var yani 120 alsam a120s olup bu

telefonda tamamen alıyorsunuz Yani bir olma durumu söz konusu değil Bana sanki avantaj gibi geldi Tabii ki batarya konusunda belki birazcık daha fazla tüketim sağlayabilir bu ne bileyim yani olsun hızlı şarj desteği var Nasıl olsa sürekli 120 arası Olması avantaj gibi diye düşünüyorum siz ne dersiniz yorumlarınızı yazmayı unutmayın ekran konusunda çok başarılı olduğunu söyleyebilirim önce ekran dedim canım Nokia yumurtadan daha küçük herhalde falan sol yan yana getirdim yan yana getirince şunu gördüm hakikaten büyük ekranı

varmış ve bu büyük ekran 6.30 inçlik full HD plus sözüne sahiptir ekran telefonun ip68 su geçirmezlik sertifikasına sahip olduğunu da belirtelim işin merak eden Bir diğer konu Tabii ki kamera teknolojileri Flash Deniz ön kamerayla ve sonrasında da arka kamera teknik özellikleri devam edelim Ön kameranın çözünürlüğü 32 megapiksel selfie kamerasını 2.2 arka tarafta da 3 tane kamera var En üstten başlayarak alta doğru bu kameraların özelliklerini sizlerle paylaşayım en üstte Ultra geniş açılı bir kamera var 12 megapiksel