kadar sıkıntılı bir güncelleme olsa da cihazı güncellemek

Admin

Administrator
Staff member
de fayda var cihazı güncelle denizde sadece sorunlar gelmiyor aynı zamanda avantajlar da geliyor mesela 12.05 ile birlikte Android'in güvenlik paketi de geldi Kasım ayına ait Siz Eğer güncelleme yapmazsanız cihazın çıktığı tarihte ki sana paketini kullanmak durumunda kalırsınız ve cihazınızda başka istenmeyen sorunlar ortaya çıkabilir en sonunda gelmiyor mu geliyor ama bu sorunların çözümü olduğunu da söyleyebiliriz bir sonraki güncellemeyle dediğim gibi bu sorunlar giderilecektir Xiaomi cihazlarda bildiğiniz gibi Google'ın kendi

uygulaması olan telefon ve kişiler uygulamaları geliyor bunlar kullanışlı değil diğer Android cihazlara nazaran Ama ben bunu şöyle çözdüm Eğer hızlı arama tuşu arama atamak istiyorsanız ve o gör arama uygulamasının içindeki temayı değiştirmek istiyorsanız bir uygulama tavsiye edeceğim size bunun daha sonra detaylı isterseniz incelemesinde yapabiliriz Google Play Store giriyoruz Tufan dağılır ontex uygulamasını indiriyoruz Bu uygulama çok fazla seçenek sunuyor gerçekten Kesinlikle tavsiye ediyorum isterseniz fotoğrafını bu şekilde

yerleştirebilirsiniz isterseniz tam ekran sizde çıkıyor isterseniz burada görünen bilgileri kapatıp açabiliyorsunuz şu gördüğünüz arama ekranının ayarlarını değiştirebiliyorsunuz istediğiniz yeri istediğiniz tuşu Ata'ya biliyorsunuz hızlı Arama tuşlarını atıyor biliyorsunuz Burada gördüğünüz tasarımı tamamen değiştirebiliyorsunuz henüz oku cihazlara gelmedi ama arama kaydetme özelliği de bu Cihazda mevcut Arzu edenler bunu indirip kullanabilirler uygulama içi satın alma işte reklamlar gibi bilgiler var ama kullandığım süre

boyunca Henüz bir reklamda görmedim uygulama içi satın alacak bir şey de görmedim Bence indirip bir Denemekte fayda var Google uygulamaları uygulamasından sonra bunu kullanırsanız gerçekten aradaki ol farkı göreceksiniz Bunu kesinlikle size tavsiye ediyorum şimdi kullanılan malzeme olarak ip ekranda Amoled ekranı karşılaştıracak sınız arada piksel bazlı farklılıklar var tabii canlılık açısından da farklılıklar olabilir ama bu ay popodaki aypiyes LCD panel Bakın şimdi size tam ekran parlaklığını açacağım oradan ne kadar

sadece ticari ya da teknolojik değil ama çok büyük sürekli bağlantılı ve uzun bilgisayar modellerini daha önce kullanan bazı Ancak bu çok daha iyi Ne zaman çıkacak Ve ilk olarak hangi yani 2200e kardeşlerin gelecek Haziran ayında üretime gireceği hafta Haziran ve Temmuz döneminde Samsun dizüstü bilgisayarı getiririm de yani Ahmet'in grafik teknolojilere sahip olan bazı cihazları ek zaman olan fiyatı da görünmüyor kolay değil Ancak bu saatten sonra sanırım kötü yüzü olmaz ancak Tüm bu detaylardan sonra kesin olan bir şey var ki

çünkü çünkü tarafında olan doğal farklı ihtiyaçlara çözüm olabilen ama günün sonunda görünür bir şey var ki bu yolun sonu ve gelecek dergisi ile çok daha farklı geçecek çok daha heyecanlı olacak çünkü bu detaylardan sonra toparlamam gerekirse amd-v Samsun'da Arasından en azından resmi anlamda 2019 dan günümüze gelen bir işbirliği var bu işbirliği çerçevesinde amd'nin grafik teknoloji bünyesinde barındıran Samsung 2200 olması bekleniyor 5 metre üretim tekniği kuvvetle muhtemel olan yeni nesil cam çekirdekleri ve amd'nin ve fark olan ama

Last edited: