iskeleye vuruyor vuruyor ya açık renklerden dolaştığı

Admin

Administrator
Staff member
yerlerde var onlarda da Gölgeler var daha hepsini de detayları seçebiliyorsunuz ve yeni zorlanarak de ihtiyar iskelenin içindeki bir yana da mı da görüyorsunuz güneşin tam vurulduğu yerdeki duvara detaylıda görmeye de var ya oraya geçmiş oldu ben sizden bakıyorum çekerken Ben sizi de patlamış gözüküyorum ekranın kapalıdır diye demedim Ben gösteremezsiniz burada baktığınızda yolu mis gibi çekmiş O tip durumlarda zaten genelde eşit olduğuna falan kullanıyor pozometresi Sana diyorlar Sen fazla fazla oluyor orada da şöyle

söyleyim geniş açı olarak 3264 milimetresi olacak ef41 tane 120 milimetre mas ve özellikle olacak o da yine ec4r onda ofiste olacak yani engellemede olacak bu 63 milimetre 12828 de sadece bunda var yani açık diyafram en geniş diyafram bırak da var zaten genelde her makinanın 50000 metresinin diğer yerlerde yüksek oluyor diyor açık oluyor bunda da öyle daha sonra Geçtiğimiz günlerde ulaştığını mal gibi bakan yazdım Fatih Terim'in yaptığı açıklama büyük Yankı uyandırdı Ömer Fatih Sayan diyor ki Yıl sonuna kadar ülkenin %90 Abi

ben internette buluşmuş olacak peki bu açıklama ne kadar gerçeği yansıtıyor Hala da senin göbeğini daha internete bağlan varken anında mahallelerde internet sıkıntısı kalmayacağını düşünmek heyecan verici ama bir o kadar da düşündürücü ya bu kadar kısa sürede bu kadar yatırım yapılabilecek mi acaba bir genişbant internet ile ilgili bugüne kadar birçok varsındır Mesela en yakındaki bu işlerden bir tanesi 27 Kasım 2019 daki konuşmasını Sayın cumhurbaşkanımızı ait fiber altyapı yatırımlarında sorun çıkarsa anlar bizzat karşılığında

şartımı bulacaklar demişti ama hala daha görüyoruz ki özellikle büyükşehirlerde Çiftliği çözümler gerçekleşmiş olsa da şehir dışına doğru gittiğinizde insanlar genişbant internetten mahzunlar evlerinden eğitim alamaz hale gelmiş durumdalar peki bu sorunların çözümü için neler yapılacak neler yapılıyor bu konuda en uzman isimlerden bir tanesini hemen karşınıza getireceğim Sayın Kemalettin bulamacı Kemalettin Ağabey çok uzun zamandır sektörün analizlerini yapan unları eleştiren bir yazardır kendisine bağlanalım ve soralım bakalım

neler oluyor abi selam nasılsın İyilik sağ ol Fatih sayının açıklamaları gençlerde büyük heyecan yarattı Benide açıkçası moralimi yükseltti internet konusunda Biliyorsun sende de çok uzun zamandır konuşuyorum ve senden bilgileri alıyorum değerlendirmeler yapıyorum hızlansın genişletin Her yere gittin diye Şimdi 2021 sonuna kadar ülkenin %90 ına hiçbir veri götüreceğiz dediler ve ben de aslında çok uzun bir yıllar yıllar dilerim bu sektörün analizlerini yapar raporları okuyan biri olarak sana sormak istiyorum Bu var ne kadar tutar da ne