gittiğimiz Audi'nin 80/60 yaptığımız ortamdan

Admin

Administrator
Staff member
çok daha sıcaktı onu da söylemiş olayım yaklaşık 30 dakikaya yakın bir çekim yaptık bir kere durdurmak zorunda kaldık Çünkü belli bir dosya boyutu var sonrasında ikinci çekim başlattık ve 30 dakika sonra makine gerçekten ısırmıştı Ama ben kendimi kapatıyorum bir demedi bu konu hakkında bilgi vermiş olayım o nedenle makinanızın şu alt taraftaki metal kısmını soğutmayız gerekecek arkadaşlar zaten Yapı metal ve yapı listeyi çabucak dağıtacak bir yapı ama aynı zamanda ısınacak da bir yapı olduğu için bu hatırlatmayı yapmış olalım

eki makinanın genel olarak çevresine bakacak olursak ben ilk önce dedim ki bu nasıl bir cihaz Çünkü alıştığımız makinalarda öyle çok fazla düğmen yok arkadaşlar Bir de ben bunu satın alırken bana ver dedim Sonra satan kişinin Kerim neden suya Hepsi yani kullandığım bütün makinalar siyah Sony A9 siyah Tamam Adam'ı siyah ne dedi bu da siyah olsun Hayır dedi Bense bu rengi öneriyorum Allah Allah Ya ben bunu alacağım yani sen bunu bana vermedi çay Ben bunu öneriyorum neden dedim Çok güzel görünüyor dedi

harika görünüyor mu peki dedim ya tamam bunu ver o zaman aldıktan birkaç gün sonra ikide bir böyle kameraya bakıyorum ya dün İyi ki de bunu almış yani her siyah seçenekler hem de bu Gümüş seçenek var Arkadaşlar bu gerçekten güzel çünkü Adamlar aslında Fotoğrafçılık geleneğini tasarımda bozmaya çalışıyorlar Bu sadece renk uyumundan değil Şuradaki düğmelerden de anlaşılabiliyor 4 daha önce Canon EOS emelli alkol almış bir kişi olarak bana şöyle farklı geldi İzo ayarına değiştirebileceğiniz bir düğme var şurada da

değiştirebileceğiniz bir duyma var sonrasında yine sağ tarafta explosions değerini değiştirebileceğiniz bir Ayaz mevcut Sevgili dostlar makine ilk defa kullanacak arkadaşları Hadi kayda girdi dediğim zaman Adilik ol tuşu nerede diye soran oldu arkadaşlar Hem fotoğraf çekmek hem de video kaydını başlatmak için de bir fotonu muz burada mevcut video çekmeye geçerken şurada halihazırda stil olarak gelen yeri movie tarafına çekmemiz gerekiyor arka tarafta da yine standart diğer kameralarda kullandığımız düğmeler mevcut Şimdi