gerekiyorsa çoğu üstünden tam fonksiyonel

Admin

Administrator
Staff member
kurabilirsiniz Eğer şirketlerle kontrol içerik çalışmıyor veya geliriz 650 bin liraya açmıyorsa tam teşekküllü bir şirket sormanıza gerek yok yani bir şey soracağım bana bunlarla uğraşmak istemiyorsanız Aman istekleriniz 650 bin liraya açıyor mu Açmıyor bunları takip etmek istiyorsanız yine müşterileri sistemlerden yararlanarak ön muhasebe programı tutabilirsiniz sizin için online banka hesabı açılması bankaya yapılması KOSGEB girişimcilik ölü bilgilendirmesini yapılması ve çeşitli tehlikelerden nasıl yararlanacağınız hakkında bilgiler verilmesini de yine bu

sistem altyapısı üstünden elde edebilirsiniz eğer geliriniz 650 bin liraya sosyal medyadan ve uygulamanızdan Kazancınız Aynı zamanda markalara da sponsorlu içerik çalışıyorsanız ekstra giderek katlanmadan da hayatınıza devam edebileceksiniz en büyük soru benim bir şirketim var ya da ben öğretmenim işte ben başka bir işte çalışıyorum şimdi ne olacak doğrusu kanunda Buna da yer verilmiş ve dönüyor ki iste içerik üreticinin şansın farklı gelirleri varsa sorun değil sadece sosyal medyadan gelen uygulamalardan gelen gelirlere bir düzenleme getirdik bu

gelirleri şahsi banka hesabınızda ilgili işte bankanın oluşturucu hesabı aktarmaya devam edeceksiniz ve banka otomatik tüketecek ta ki 650.000 lira yıllık olarak açana kadar Eğer aşarsa İşte o zaman hani dediğin gibi şirket kurmanız gerekecek şirket kurmanın da oldukça kolaylaştırır görüyoruz günümüzde Şimdi şöyle bir durum da söz konusu videonun sonunda bunuda Altını çiziyorum Evet kanun yayın düzenleme yayınlandı ama nasıl uygulamaya konulduğu ile ilgili teknik at yayınlanmadı buselik aç sonrasında Eğer söylediklerimle ilgili Sizlerle Eğer takip

ediyorsanız öyle kimse beni takip ediyorsanız değişiklikler ve ne gibi önlemler almamız gerektiği ile ilgili bilgi sahibi olmuşsunuz zaten Maçı izlemeye gitmek işte Konya'dan döndük Ondan sonra finansman vardı Oraya katıldık tam eve geldim yani cidden de görünüyor Dur şu anda böyle üzerini çıkarttım yapacağım dinleneceğim Bir Haber Geldi Nasıl yani dedim Yani şu anda aldığın notlara bakıyorum dedim hemen bir tane video çektim milleti uyarayım bir gece yarısı acil video ile karşınızdayım Sevgili dostlar Ne oldu iPhone'lar çalındı nerede çalındı Türkiye'de sayısı da az diye Şimdi teker teker