Gerçekten bayramiçliler kafayı yemiş

Admin

Administrator
Staff member
Şimdi burada tuttuğumuz sahibi Çinliler benimle konuş gerçekten gerçekten Türkler mi zannet Çinlilerin Bodrum 150 ilçeden bu birkaç tane video koyayım mı abi yapabilir misin şimdi onu dinleyerek kasa topluyorum u arada bunun videosu var YouTube kanalımda yayınlayacağım kaçırmayın gelmişken İngiltere'de biraz araç kullanalım pardon şöyle kutu yapmışlar Ya arkadaş bu arada kutudan çıkarken şunu da söylemek isterim arkasındayız Ya bu telefona geçen ay dur yanlış hatırlamıyorsam ya bu kafana Seni kafaya hep derin 855 Plus

arama haftaya 2 hafta sonu sinirlerini 865 düzelecek Ocak ayında değil telefonlar gelecek Yani değişik kafaya bu nasıl bir özgüven ben anlamadım ya Ama dediğim gibi tasarımına hasta oldum arkadaşlar şuradan açalım sus Bu arkadaşlar telefonun tasarımı konusunda bir şey söyleyeceğim önce Bir çıkartayım şurada Dursun ne var başka abi kılıfı var şeffaf çok iyi Sen nesin abi dönüştürücü tip tip olan Data kablosu Bu da susayım Kilis burada bir şey soracağım Bu telefonun şarjı 4 Plus desteklediği söyleniyor ama çok küçükken daha bitiririz

bana yani bu cayır cayır şarj anlamına geliyor Bizim Niye çıktın ya bunlar ya ama yani tamam tamam şimdi Osman Süper iPhone 11 gelmedi ya iPhone 12 Bence böyle gelecek arkadaşlar Sizce bu tasarım nasıl olmuş ben aşırı beğendim Sizinde görüşlerinizi merak ediyorum arka tarafa geçiyorum abi gel buraya Sayın iPhone Bey şu Arka taraftaki işaretini kaldırayım şunu da 4 tane kamera görüyoruz arkadaşa Bunlar Yapay Zeka destekli kameralar kameraların konumlandırılması konusunda iPhone 11 promax gibi de böyle bir tasarıma

giyebiliriz ama daha çok Google Pixel 4xl harcına yakın olduğunu söyleyebilirim Sevgili dostlar Şurada da telefonu iyilik telefona baksana kırmızı bir yolu var orada arka tarafta acayip şekilde parmak izi bırakacağım düşünüyorum yani Çok da bırakmaya böyle tekrar hemen kuruyor çok şu daha sonra çıkartılıyor Arkadaşlar bu her zaman burada kalan bir şey değil Şimdi gelelim ön tarafa Ön taraftaki jelatin de kaldıralım Bu arada bir şey söyleyeceğim tamam mı daha dünyada satılma diğer Türkiye'de baya bir haber oldu ama Türkiye'de haber