Geliştirici Android telefon üretmişti kullanıcıların

Admin

Administrator
Staff member
düşüncelerini duygularını alarak tepkilerini alarak bir telefon geliştirmişti daha sonra oldu 2 oldu 3 olur 5'e kadar geldik bu 5 haline geliyor Bu geleneksel pazarlama satış yöntemine sahip olmaması Türkiye için bayağı sorun gelecekmiş One Plus 5 985 boşlukları neyi var 835 1835 var 32 ile gayet kullanıyorsun telefonu Yani birazcık dikkatli ol hızlı bir şekilde sessize almak için kullanıyorsun fotoğraf makinesi bu kadar birbirine ayrı olduğu zaman sen bunu çektiğin zaman fark eder hale geliyorsun 4K çekebiliyor full HD 60fps çekebiliyor

neydi normalden Bunu biz yukarıdan çekeriz ya hani telefon siyah olunca o biraz belki farkı kalıyor mu çalışıyor gerilimi alıştığımız 5 olduğun çok üzerine çıkartıyor önce 9 görmüştür en sonunda 12 volta kadar çıktı öyle bir güç potansiyel oluşturarak hızlı şarj ediyor Vazgeçmem gülemiyorum hani kendilerindeki sesli iddiaları var daha iyi olduğu yönünde yani pilin ömrü açısından daha iyi oldu önünde önünde fakat iftar akımı Yüksel Yüksel hızlı şarj teknolojileri pilin ömrünü etkileyecektir hani bunun hayırın yolu yok fiziksel kurallar konuşuyor

mutlaka etkileyecektir bilemiyorum uzun vadede bu teknoloji Teknolojisi ne yapar çift destekliyor Tamam Çok şükür telefon için çok 5 Ekim Şok 9 saat çalıştı kilit genelde bu tarz telefonlarda 3000 civarlarında oldukları zaman 7 buçuk saat falan alıyoruz 99 oyun oynarsın ama en dünyayı dolaşır sonuna kadar Tabii ki kur falan arttığı için Biz eskiden bin liralar da seviniyorduk birleşmiş Bana boşuna gidiyordu artık onu 2000'e çekme durumunda kaldım şimdi ben Çarşıya Pazara bakıyorum 2500 liraya hala kaç yıl önceki not 5'i veriyorlar ne

kadar iyi bir telefon ama 23 yaşında artık tabii ki donanımı bunun gayet güzel bir fiyat çok Evet 64 olması lazım bir sakıncası yok bir tek şey var Söyle burada gördüğüm kadarıyla içinden çıkmıyor gözüküyor Bu telefonun özelliği bunun arkasında bir topluluk bu telefonda onun Ondan sonra gelebilecek bir şey falan bizim Hepsiburada ile bir komutanımız yok Dolayısıyla o fiyat değişir tarih değiştir Türkiye'de olmasında büyük olacak bakalım çok Zorlayacak tarafta satılan ürünlere 835 de bir şey bu fiyata asla alamazsın Normal şartlar

altında yok işte güzel güzel bir telefon çok önemli bir arkadaşım ve Hani bu bir kerelik bir şey de değil One Plus 5 resmini çıkartılan bir telefon markası olarak oturdu bir yer elde etti devam ediyor Bu bir kerelik çıkmış geleceği belli değil Bir şey değil her telefonunda da ses getirmeyi başardı Bundan önce 5 tane vardı geliyor finansı ile falan biz girişimciler kendileri Türkiye'ye Getiriyorlar bir şekilde gözüküyor telefonla üretiyor ve bütün dünyaya kendisi satıyor dolayısıyla biraz daha su ilçe temsilcileri falan böyle ama bu durumda aldın mı falan

kısmını ya şimdi Şey evde olsam çerçevelerin hepsi çok ince Hani şimdi Daha geçen gün başka bir telefonla uğraşıyor duk Alt tarafı da ince olsa falan dedik bunda yani her taraf ekran Tamam yine bir çerçeve var ama bilmiyorum Bir santimden incemidir yanlarda kesinlik deyince üstte deyince altta da yani 1 santim ben çok daha kalın değildir o bakımdan güzel şimdi istediğimiz yaparsa doğrusu güzeli odur kafasında oldukları için bunu da alıyorlar abi tehlikede olan kulaklık bağlantısı var bir şey bu kadar para verdik pasaporta kayıt ettirdik