güzel donanımsal olarak işlemci ve ekran görüntüleyicisi

Admin

Administrator
Staff member
çok oyunlar üst seviyede oynamanıza yeterli imkanı bulabiliyor şarj kapasitesi gayet güzel 4001 amperlik pil ile oldukça güzel bir sınav ödeneğiniz oluşuyor cihazın plastik olan çerçeve kapakları biraz Seni rahatsız edecek olabilir Ama tabi orta Sınıfta en uygun fiyatı tutturmak için bazı şeylerden feragat etmek gerekebiliyor fiyatlar uygun olsaymış Hani 2500 lira aralığında olsaymış sanki biraz daha çok satardı cihaz olurmuş Ama zaten bu haliyle dediğini iyi bir satış grafiği var diye düşünüyorum orta sınıfta hani çok pahalı olmayan bir telefon ama

hani işini görsün arayüzü güzel olsun kamerası yeterli olsun lütfen biz yeterli olsun diye bildiğiniz bir telefon istiyorsanız tercih listenize ekleyin arkadaşlar diyelim ve bir başka Tam kablosuz kulaklığı Momentum True wireless kulaklık arkadaşlar tam kablosuz kulaklık Erva bir cevabı olarak karşımıza çıkıyor oldukça kaliteli yapısıyla göz dolduran kutu ve ses kalitesi bulunmakta kutu içeriğinde başlıyor büyük bir kutu arkadaşlar diğer üreticilerin ürünlerine göre kutuyu açtığımız zaman kulaklık kutusu ve kulaklıklar ayrı var burada kutu

gerçekten güzel bir his veriyor kalitesi oldukça iyi bir yapısı vardı biraz büyük oluyor ama daha sonra kulaklıkları görüyoruz Biraz yakışıklı yetiştiriyorlar fakat ön kısmındaki Sen hazır logosu gayet güzel yiyebiliriz daha sonra alt tarafta bir tur daha çıkıyor ve bu Kutunun içerisinde çeşitli işte dökümantasyon bilgiler çıkıyor bunları okumanızı tavsiye ediyorum arkadaşlar birçok kafanda soru işareti olan şeylere cevap alabilirsiniz kulak boyunuza göre ayarlanmış de küçük büyük orta şeklinde silikonlar var Ve bunları kesinlikle deneyin

arkadaşlar ses kalitesine gerçekten Bluetooth'u oluyor ve kısa bir şarj kablosu daha kuduz Kutunun içerisinde mevcut ve genel hatlarıyla baktığımız zaman kulaklık kutusu biraz büyük diğer ürünlere göre üreticilere göre mesela etme göre Samsun'da göre Ama oldukça iyidir veriyor kumaş kaplama alt tarafta da ama biraz büyük Hani Çakmak cebine giremeyecek buluşsak Maalesef bu noktada baktığın zaman bir eleştiri olması gerekiyor kulaklık kutusuna açtığın zaman kulaklıklar manyetik bir şekilde oturmuş gibi oluyor yani ters çevirdiğimiz

kalite kaybı bayağı alır onu maalesef sadece o da şeyde hemen de kendini belli ediyorsun bu gece bekliyorum çektim çektim iğerlerini değişiyor kullanma biraz daha fazla gece gündüz baktığın zaman şey ayrı mı geniş açı kamera ayrı mı bayağı azalmış Keşke full aynı 2 Kamera olsaydı İkisi de yoksa sensör aynı sana bakan kamerada 8 megapiksel 1.9 1.9 90 derece açılar geniş açı derecesi ise Yüzyıl wrc-19 değişik durumu ben algılarım diyor Ben ona göre ayar hemen hemen kullandığım bütün telefonlarda kapatıyorum mümkün oluyor

zaten Çünkü benim telefonum hem o zaten elcilerde o keskinleştirme meselesi gelenek gibi bir şey oldu 4K 60fps Çekiyor çekiyor biliyorsunuz daha iyi çekiyor diyebilirim gece her fotoğrafta zayıf noktası vardır ama videoda daha dayısı oluyor çünkü filtreleme özellikleri 4K 60fps Video çekerken fotoğraftaki kadar etkili olamadığı için daha çok mu görüyorsun yani bu telefon kesinlikle bir Samsung iPhone'un bayrak gemileri seviyesinde değil Fotoğraf konusunda ve video konusunda ama orta seviyeden yüksek yani yine de bir oyuncu

Last edited: