görüyorsunuz bilmiyorum Ama oldukça yeterli

Admin

Administrator
Staff member
bir ekran parlaklığı var 14 gün raporunda da bahsetmiştim özellikle otomatik parlaklıkta müthiş bir geçişi var Ben daha önce Amoled ekranlı telefonlar kullandım bu aypiyes elsideki kadar sağlam bir parlaklık elde etmedim özellik de otomatik parlaklıkta sensörlerin çalışma hızına bakacak olursanız oldukça başarılı bir cihaz olduğunu size söyle Evet az önce siz de izlediniz Ben çok iyi bir oyuncu olduğumu söyleyemem ama oynarken herhangi bir süre kaybı herhangi bir Drop yaşamadık Sizler de görmüş olduğunuz jiroskop da açıktı bu bana

sorarsanız Tamam çok Tam zamanlı oyun oynamıyorum ama bana sorarsanız Evet bir oyuncu telefonu sizin bildiğiniz oyuncuların bazı videoları var onları izleyebilirsiniz kendilerinde depo ax3e nefsi oluyor Daha doğrusu denedikleri videolar var onları izlemenizi tavsiye ederim bu konuda pek tatmin edici bir cevap veremedim çok başarılı bir oyuncu olmadığım için Umarım yanıtları bilmişimdir etrafımda da çok iyi bir Player yok o yüzden hani gösterip de soru soramazdı zaten oynasak da pandemi var kiminle görüşeceğiz nasıl göstereceğiz

anlayışınız için teşekkür ederim ve net ağırlığı yanıtladık bu cihaz Kalın mı Kalın değil bence yani ekran Daha doğrusu cihazın büyüklüğüne bakılacak olursa bu çok kalın bir ekran değil içinde müthiş bir batarya var bu bataryanın büyüklüğünde hesaba katın bu bataryanın içinde olduğu Bence daha kalın olmalıydı bana sorarsanız cihaz kalın değil bu arada evet buradan bastırır sanız şu an gözüküyor mu bilmiyorum ama şöyle biliyor Buradan bastırır sanız içine göçüyor ama az önce sebebini anlattım iki tane Hoparlör var da ortasında

bir boşluk var ki daha kuvvetli bu iki hoparlör sesini dışarıya verebilirsin daha iyi ile temizsin diye yani kasıtlı yapılmış bir şey bilginiz olsun bu sizi etkilemez Dostlar bu sizi kullanımının sesin kullanımınızı etkilemez Eğer alıp cihazı yapmayacaksanız herhangi bir şekilde sizi rahatsız etmeyecektir dostum bence yanlış biliyorsun parmak izinin özelliği elinin kirli olmasının telli olmasının herhangi bir önemi yok parmak izi parmağının değdiği yere kendisi iz bırakır elenir pis olması ile temiz olması ile bir alakası yok Elim temiz var Hemen cihazın üstü

54 kata kadar Daha fazla bak başına performans sunan içimi Barış üzerine kurulu ax6100 sx540 geçiş yapılmıştı zaten o dönemki ds2000 serisinde pis Express 30 ile devam ediliyordu 3000 serisinde yeni nesile geçirmiştir gerçek dünyada çok bir şey değiştiriyor muydu Peki Hayır skorları görüyorsunuz Ama bu yer işte önceydi yani Lakin kullanıldığı takdirde bu konuyu hakim olmayan arkadaşlarımızın yeni işlemci ile uyumlu olur abi söylemiş şimdi yavaş yavaş gerçek oluyor Misal veriyorum asus'tan Bursa sarı Meltem'in edebiliyorsun

piyasada Bulabilirsek siyah Aslında acil bir uyum sağlayacak bir kasa bulabilirsem çok daha oturaklı ve güçlü görünüyor zaten siyah rengi 18 bin 16 pin güç girişi var İki tane 8 gibi 3225 158 metre veyahut ampere Nas okumak isterseniz mimaride yongada 17.4 milyon transistör 6700s üretimi i20 12 milyon transistör var bakınca mimarinin yanında üreticinin de o alanı sürdürebildiği transistör sayesinde bir fark oluşturabildiği ortada ne v22xx yongası az olarak 2003'te oyunda 2424 Megasite Us ile 2581 Megasite çalışıyor 12 GB 692 bit veri

Last edited: