formatlarında kayıt imkanı var Eğer 10 bit kayıt

Admin

Administrator
Staff member
yapacaksınız bu arada maçının en önemli özelliklerinden bir tanesi de bu 10 video kaydedebiliyor ne anlama geliyor 15 = beri anlamına geliyor Onun iç ciğerlerin 81 çekerken bu 11 çekiyor daha fazla veri anlamına geliyor daha fazla veri kayıt olarak videoya da yansımış oluyor Tabii ki 11 video çekeceğim dediğinize uzantılı bir dosya oluşturmuştu Momo uzantılı dosyalar maalesef 1080 60 çıktı almak zorunda kaldım orada bir şaşırmıştım açıkçası final kat daha ya da Adobe Premier de de bunları bir deneyeceğim bir uzun kullanım testi

gidiyorsun sizlerle paylaşmak istiyorum Fuji x 4'lü Kendisinden de kaynaklanabilir artık içimden kaynaklanıyorsa bu iş güncellendikten sonra durumu sizlerle paylaşacağım şimdi kimden gerçekten çok mutluydum Yani bu arkadaş u konuda bana iyi seçenekler sorunu söylemedim sadece şöyle bir sorun yaşadım Yani ben bu makineye ait olduğunu düşünüyorum içindeki pilli taksiyle bu makine üzerinden sadece senin bu makina Ayıp olduğunu düşünüyorum çünkü dışarı oluyorum bu Şarj oluyor Bir de şarj olduğu yeri çok böyle

fark edemiyorsunuz şuradan bir taksiye gel işi varsa hepsine gelişim böyle duruyor Hadi makineyi alayım diyorsun makineyi çekerken bir şey bırakmıyor Bir bakıyorsunuz şarj oluyormuş ve ben şu gidişe zamanlar zarar vereceğini düşünüyorum o nedenle bu dünyada lık yatırımda yapıp adaptörü ve ikinci kilidi almayı düşünüyorum diğer videolarda söylenmeyen bir olay var arkadaşlar şimdi merak ettiğiniz bir giriş çıkışları bir yandan anlatıyorum size İşte bu büyümeleri söyledim ekranı söyledim Tayyip Sen gel işini söyledim mikrofon

girişi var ama kulaklık çıkışı var mı Ne çok kişi yok diye söylemiş kulaklık çıkışı var arkadaşlar yani Nerede bu kulakta Bisikleti kim kutunun içerisinden enteresan bir tablo çıkıyor Premium Android telefon 13.5 milimetrelik bir girişe sahipse diğer tarafı taşlı Aslında bu Android telefonlarda kullandığımız işler aynı göreve saygı yani kulaklık çıkışı arkadaşlar ne yapıyorsunuz takıyorsunuz Ona da bir kulaklık takıyorsunuz bu sefer canlı dinleyebiliyorsunuz özellikle son dakika için bu çok önemli ya da orada ne oluyor bu sefer şarj edemiyorsunuz