bunu değerlendirdiğimiz zaman böyle bir söz

Admin

Administrator
Staff member
konusu olmuyor yani sizin kullanımınıza etkileyecek bir ağırlık söz konusu değil bildirim ışığı var mı bildirim ışığı var tam olarak bu noktada ancak sadece beyaz renk veriyor Amiral gemilerinde ki gibi 5-6 farklı renkte Bir bildirim ışığı ışığı beklemeyi sadece beyaz renkte Bir bildirim ışığı ve ama var mı var Evet bildirim ışığı var Evet belki de test etmeyi merak ettiğim noktalardan bir tanesi ile ilgili olduğu için bu soru çok güzel çok teşekkür ediyorum GPS throttling de ilgili bir sorun yani işlemcinin boğulması ile ilgili bütün çekirdeklerin tam

randıman işlemcideki çekirdekler kendilerine bırakıyorlar mı bırakmıyorlar mı sorusunun cevabı Biz bunu test ettik şurada bir yerde bu sorunun cevabını görüyor olmanız gerekiyor herhangi bir şekilde işlemcinin çekirdeği kendisini bırakmadı tamamen tam randımanlı çalışmaya devam etti 15 dakikalık test sonucunda ısınma konusuna Gelecek olursak cihazda işlemci ısınmıyor işlemcin hemen altında 10 soğutmaz sistemi var çok başarılı çalışan bir sistem bu ısınan şey batarya yine ekranda gördüğünüz gibi Tam kullanımla boşta başındaki

Mısır farkını görüyorsunuz işlemcideki küçük değişikliklerin yanında batarya da yaklaşık 15-20 derecelik bir ısınma fark oluyor bu ısınma olayı da bataryanın asılma olayı da milli 1205 ile birlikte gelen bir sorun bir sonraki güncellemede bunu giderecek lerin düşünüyorum şöyle düşünebilirsiniz Şamil'in redmi serisinde birçok cihaz var ama Poko da çok fazla cihaz yok Her iki modele de 20'şer kişilik ekip ayrıldığını düşünürseniz Bu tamamen tahmini söylüyorum Poko Poko daki 20 kişi telefonlarla güncellemelerle daha fazla ilgilenmeye

imkânına sahip oluyor bu yüzden Poko cihazları oldukça sık bir şekilde güncelleme alıyor Siz de hem 7 günde hem 14 günde hem de bu raporda çok sayıda güncelleme aldığımızı görüyorsunuz tahmin ediyorum ki Bu Son güncelleme ile birlikte gelen bu sorunlar da bir sonraki güncelleme ile giderilecektir Evet raporda da belirttiğim gibi bizim başımıza herhangi bir donma takılma işte kapanıp tekrar açılma gibi sorular sorunlar gelmedi böyle şeyler olmadı ama elbette ki olan insanlar vardır başımıza geldi dersek doğru söylemiş olmayız Evet her ne

Anlamaya çalışırsak gelecek bu şekilde ne kadar pek çok alanda daha etkin olacak akıllı telefon Dünyası için adeta bir pişmanlık grafik Mobile getirecek Samsung s20 Ultra verebilirse anlayabiliriz telefonu sığacak ölçeklerin Dolayısıyla 2420n geldi tek çekirdekçi 1.62 var Ve yine Samsun tarafından 510 metre üretim tekniği ile üretilen 780g ise 2200m geldi tek çekirdekli 1.65 bak enerjisi geliyor çünkü yeni doğan hangi işlem arasında hangi kullanabilir çekirdekleri ile bir benzeri daha olmayan bir ürün geliştirme modeli var gerçekten ilginç

fırsatlar sunuyor bunun bir örneğini bugün konsollarda da geliyoruz PlayStation 5 Xbox Platformu kullanıyor Dolayısıyla güç oluyor ancak performans olarak her ikisi farklı özelliklerde geliyor Çünkü müşteri olan firmaya dünün Bugünün yarını tasarımının kısmi olarak kullanma şansı veriyor insan merak etmiyor değil biriminden ciddi bir şekilde daha hızlı olduğu söyleniyor önemli tabii covid-19 talep patlaması yaşayan dizüstü bilgisayar pazarında her güç kazanmak olan ve akıllı telefon geliştiren bir markanın kendi teknolojilerini kullanması için

Last edited: