bunda mesela titreşim engelleme özelliği yok

Admin

Administrator
Staff member
bıraktı olanı da var ama şunu söylemem lazım Bundaki tek koşu O sorun değil de böyle 50 megapiksel çekiyorsun ya kocaman bir nazar'ın sözlerinden bir fotoğraf var ya diyorsun hafif getirecekmiş o kadar büyük görmesem titrettin anlamıyorsun Biz zaten normal günlük hayatımızda cep telefonundan bakıyoruz da gördü sana kusura bile gösterdiği için senin hakkaten sağlam durup çektiğini zannettiğin fotoğraflarda bile büyüklüğünde hafif titreme olduğu gözüküyor ama Hafif bir şey yap Uzaktan baktım yaklaştırma fotoğrafı ne

olursa çok seviyordu aşağıda kaliteden kaynaklanıyor herhalde çok büyük Yani her şey Gösteriyor sana bu Kemer'de en yüksek olması gerekiyor çekerken normal makineleri uyguladığımız kurallar tek geçerli değil Esra taneyi Yüksel Yüksel tutmaktan aq ışığında ortamda fazla olması gerek fazla değilse ne yapacaksın Yapacaksın destek diyeceksin ya işte İDO yaptıracaktım ya da 1 haftalık Açacaksın bu üzerinde mesleki 2.82 diyafram var şimdi izole değişken İzban 112800 doğal bu aralar bu şimdi bu da hepsini tek tek çektim üyük

sensör demek biz Oğlum biz otoritesinin de artmasına neden oluyor burada da birebir görüyorsun 12.800 acayip kullanılabilir durumda Yani biz 12800u kullanabilmek için Normalde işliyoruz yoğun bir şekilde istiyoruz hem de yine de anlaşılıyor makinasına göre değişir değişir bunun daha az anlaşılıyor afp yerlerde daha çok anlaşılır bazen kurt aramıyorsun bile ben sekonder test etmek için 12 ve 8 Fotoğrafları çektim hem makineye temizledim Şimdi özellik Sen ayarlaya biliyorsun Hem de kendini photoshop'ta temizledik böyle Photoshop

demişler Dün bunun kamera zor güncellemesi yapıldı foto çok daha fazlası değişiklikleri yazınız biz oraya da yaptık tertemiz oldu zaten güzeldi Biz kendimiz parayı şey baka baka yapınca Pırıl pırıl oldu sanki biz 13204 daha senin için 200 çekmişiz gibi İkimiz de kaldık bunların kıyasladığımızda şey var zor çekiyorsun müthiş bir yanlış pozlama yaptın Çok karanlık çekmişti diğerini fotoğraflarımızı onu kurtarmak da çok kolay bunlar da yani biz onu da yaptık kalben kasıtlı olarak Karanlık fotoğraf çektim bir şey gözükmüyor nerdeyse onu düzelttik

gayet güzel oldu Dilek düzgün çekilmiş kadar birebir olmuyorlar yani %90 yakalıyorsun öyle söyleyip bunun yanında bununla çektiğin fotoğraflar da mesela şimdi nerede görürsün bunun farkında dinamik Aralık Bu ne işte kontrat farkına yoğun olduğu yerler aynı karede gölge alanlar hem de güneşin olduğu bir yer var diyelim makinede derdine miktarı az ise bir yeri feda eder telefonlarında öderse oradan çünkü onları mercimek Sen söylüyorsun sensörleri var gölge olan yer uçuyor Onun için özel bir tanesini çektim bak Buradan bakarken