bu video Türkiye'de üretilen en videosu olacak

Admin

Administrator
Staff member
inanıyorum kesin şöyle yapacağız bu yani Hadi be Oo Arkadaşlar şu olay aşırı bir çok fazla önemli şurada Dursun Geleceğiz şimdi siz Bu kutuyu satın aldığınızda 1 adaptör çıkacak oldukça sözünü şarj etek 1 adaptör burada olacak izle var mı süper yazıyor Oldukça hızlı şarj edecek şurada neler var şeyler var diyor ama sadece bir şöyle bir şey var ve hem de şu anda gayet güzel bir kalem yani bildiğiniz dolma kalem gibi görünüyor bunun nasıl bir performans gösterdiğini anlatacağım şimdi bir olay var şimdi Harmony os işletim

sistemi benim için Devrim sen bir özellik taşıyor Niye devrimsel bir özellik taşır Çünkü Amerika ile Çin arasındaki ticaret savaşlarında bazı kısıtlamalar getirilmiştir bu kısıtlamalar Huawei yeniden doğmasına vesile oldu daha önce biliyorsunuz kendi işlemcilerini yapmıştı sonrasında bu kısıtlamaların ardından bir mağaza oluşturdu hep kalori Şimdi ise bir mobil işletim sisteminden bahsediyoruz Yani şu anda görmüş olduğunuz bu işletim sistemi Huawei yazmış olduğu bir işletim Semih almayı ol 20 şu anda elimde gerçekten çok uğraştım

bu işletim sistemine ulaşmak için Nihayet önüme geldi neden önemli çünkü bir cihazın donanım üreticisi ile üzerinde çalıştığı yazılımı da üreten marka aynı olunca inanılmaz bir performans ortaya çıkıyor bu performans kullanırım günlük hayatını ciddi anlamda etkiliyor pozitif anlamda Bu nedenle heyecanlıyım bende sizler gibi şimdi bu ekosistemde anlatacağım çok şey bu tableti 1 tablet olarak değerlendirelim buradaki teknik özellikleri sizlerle paylaşmaya başlayalım inçlik bir ekran ımız var 1440p çözünürlüğünde bu çözünürlük ne anlama

geliyor Aslında İki buçuk üç özellikle diyebiliriz Bu arada boyut olarak aslında küçük gibi görünüyor ama 11 inç bir tabletten bahsediyoruz belki 10.90 5'e 11'e yuvarladı Kani Hayır 11 değil tam 11 değil falan da yerlerde olabilir haklısınız ama 10.90 5ed artık 11 değilim Bu arada bulunsa 111 ya küçük kemik görünüyor Diyanet için bilgi vereyim ekran kasa oranı oldukça başarılı 100'de 86 lık bir ekran gövde oranı var ve inç başına düşen piksel yoğunluğu da 275 ince bir çerçeve var hatta bu çerçeve 7 milimetreye kadar düşürülmüş durumda İşte