bu aynı zamanda büyük bir ekran ama taşıması

Admin

Administrator
Staff member
son derece kolay keyifli bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor ekran 120 şimdi ne anlama geliyor tabii ki akışkan akışkan olmasının yanı sıra göz sağlığımızı koruyan suyu Çeşmeli teknoloji bul yani daha az titreşimden bahsediyoruz Bu arada hazır Göz sağlığından bahsetmişken ekranların konuşurken mavi ışık nasıl böyle elektrikli araçlarda karbon salınımı azaltılıyor ya şimdi teknoloji devleri mümkün olduğu kadar bu ekranlarda mavi ışığı filtreden geçerek azaltmaya çalışıyor göz sağlığımızı koruyan bu özellik Wave Mehmet 11'de bizim

karşımıza çıkıyor arkadaşlar çok uzun sürebilir Bu cihazı kullansanız herhangi bir ekstra yorgunluk hissetmeyeceksiniz Gözlerinize ekran Muazzam ne olduğunu sizlere göstermek istiyorum biliyorsun Şu anda gerçekten çok kaliteli kameralarla çekim yapıyoruz 4K 60fps bu videoyu izleyebilirsiniz şimdi kamera 4K 120 FPS çekim yapabiliyor bu ne anlama geliyor 120 TL bilmem için Tabii ki biraz yavaşlatılmış şiir istiyorum çünkü ihtiyacım var 60 ile 126 arasındaki fark işte Bunu yapabilecek bir kameramıza gelen senin bu teknolojinin bize

ne sağladığını karşılaştırmalı olarak görelim ekranı ve Tasarımın başarılı olan bu tablette şunu da eklemiş olalım turda bir kamera var bu kameranın konumlandırılması Bence iyi çünkü ekipleri var mesela iPad'de o kameraburada yer aldığı için toplantı yaparken sinir daha aşağıdan çekiyor Yani bu çok zor istenen bir şey değil Çünkü bu tabletler genelde bu klavye lerle yatay kullanılıyor ve kameranın burada olması Bence rakibine göre bir avantaj olarak gösterilebilir Tabii ki rakibine göre avantajlı olduğu yerler var ama benim sunduğu

Deliyim deli de yine yaşatan bazı özellikler var Mesela işte kalemin burada olması veya klavyenin bu tasarımı da oldukça iyi arkadaşlar benzer bir deneyim şu anda Huawei tarafında da görüyoruz şimdi buradaki klavyeyi sizlere göstermek istiyorum klavye nasıl bağlanıyor Önce onları anlatayım Şimdi buradaki klavye aynı zamanda kılıf olarak vazife görüyor Ve bağlantı gerçekleştirmek için Kablosuz bir şekilde şarj oldu yani kablosuz klavye 11'in kablosuz şarj yeteneğinden faydalanıyor iki farklı açı var bu açılardan bir tanesi