bir yandan odaya geldi yapacak ekibinin gelip

Admin

Administrator
Staff member
sizlere bir fikir vermeye çok büyük farklı buraya geliriz kamerayı gözükmeden ya aynısı profesyonel bana hiçbir bizim bayinin dolum noktaları veya önemli noktanız Nar sezonu Delirtiyorsun ona göre konuş almalısın Yıldız istedim gece kör karanlık söylüyor renkli görüntü alan kameralarımız toparlıyor Evet abi yani burada arkadaşlar yaklaşık 40000 TL'lik bir güvenlik sistemi takıldı buraya özellikle İşte benim için gece görüşleri kayıt cihazı çok önemli olan seviyorum Bu sefer daha düzgün daha kaliteli bir şey istiyoruz herkes tek kullandığımız

depolamalar dansında kameranın özellikleri ve kameraları önüne şekil kullanacaksın hepsini önem gösterilen ve sadece 2 tane Hicretin kamera taktırdı üzerinde tartışmalar var o kameralar neydi ayeti üzerinden Ayrıca görüntüleyebiliyor dağıtımı kendileri canlı yayına bile bana anlayabiliyorum odamdaki şey 2 tane konulan dolmuşa YouTube üzerinden yayın bile yaptırabiliyor Ama bu çok güzel özellikler var işte okullarda ya da canlı yayın telefonum yapımall takılanlardan terlikle diye soracak neden tercih edilmiyor gerektir etmedim sevdaya

Zaten ben de aynı şey yaparım Ama doğru gitti kamera ile beraber dosyaları Arzu'yla olmayacak ama hırsızlık bir Criminal bir durumun olduğu bir yere yatıyor da ben buraya Hırsız gel kamerayı görürse o kamerayı kırarsa ya kamerayı koparıp alırsak yanında götürür aynı orada kayıtları tüm kayıtlar kameranın yüzünde olacak susun da Allah korusun o yüzden burada da kayıt cihazlı bir güvenlik sisteminin önemi ile yetişiyor gözlükten en kolay Aynen ki Belli zaten bir yoksa göremeyeceksiniz ihtiyacını Ben dışarıdan saygı gösterin göstermiş

olacağım ama evde nereye koydun vücuda bile göstermeyeceğim Çünkü görüyorsunuz gelse Peki Yazdığın yerin nerede olduğunu videodan bile görebilir tak tak tak Allah herkesi cihazı alıp ise bu sefer benim Ellerine kayıt olacak Hiçbir şey bu sebeple Tabii kullandığınızda isteğine bağlı bir şekilde Eğer bütçeniz elveriyorsa ve işte elinize alınız girme ihtimali vardır güvenlik noktası hırsız benim şakayık yazın bulamazsın bir durum olduğunda polise göstereceğim kayıtlarım olsun dediğiniz noktada buluşuruz emniyet cihazlarına harici bir çay