bir şekilde yani aydınlık Senin Allah Allah normale

Admin

Administrator
Staff member
getiriyorum buradan normale götürüyor otomatik çekim Bu arada şunu da bu şekilde ama hala kullanıcı ayarlarını sıfırla her şeyi sıfırla Gerçekten böyle bir deneyimin var bir başka konu yeni çıkan bir makine olduğu için acaba akıllı telefonlarla uyumlu nasıl açıkçası çok şikayet edecek miyiz mobil uygulaması yok yani mobil uygulama güzel çalışıyor mu bağlanıyor Bluetooth en iyisi Bunlar da çalışabilir Tabii ben de iPhone olduğu için doğrudan Bluetooth önce haber ver işte yanımda böyle isteği 4'e bir makine var diyor Tamam diyorum Git

bağlan 2 sebebim oluyor bağlanmak için birincisi düşüncesi üzerine almak İkincisi de işte uzaktan kontrol etmek bunun için bağlamam gerekiyor ve wifi ağına bağlanıyor Çünkü bu bir wifi oluşturuyor tıpkı bir modem gibi bu wifi ağına bağlanıyorsunuz kontörün gerçekleştiriyorsunuz kontrol işlemleri Tamam sadece diğer makinaları mobil uygulamalarına göre şu eksiği var canlı olarak kendinizi izlerken gecikme çok fazla ben özellikle bir bu çekmiştim çektim çok az iPhone'lar katkılarınız vardı orada saniye oturdum ve kendimi

çekeceğim şezlong ayarladım açıyı ayarladım Geri koydum bağlantıyı da gerçekleştirdim kucağıma çektim bu telefonu sonrasında Şimdi ben nasıl göründüğüme bakıyorum arkadan 156 saniye falan geçiyor belki Oğuzhan Oğuzhan çok mu abartılı zaman hakikaten beni rahatsız eden bir gecikme olduğunu söyleyebilirim Sayın da olsa Kendini gördükten sonra hadi kayda başla diyorum herhalde diyorum kayıt başladı Sonra konuşurken o gecikmede olan ekrana bakmam gerekiyor böyle bir gecikme daha az olsaydı çok iyi olurdu diye ümit

ediyorum bir de şöyle bir durum söz konusu oldu bende 4K 60fps video çekmek istiyorum çekiyorum da çekmedi Herhangi bir sorun yok arkadaşlar transferde ettim Kusura da aynı uygulaması var diyeceksin ki oğlum böyle çekiyorsun falan olabilir ama çok hızlı vermem gerekiyor mu diyor yani bir şey oldu o an işte atıyorum bakan bir açıklama yaptı bir yasa çıktı bir ürün geldi hızlıca montajda mam lazım şimdi aynı oy de bu arkadaş da çekmiş olduğum 4K 60fps videoyu 4K 60fps olarak alamadım tabii ki farklı farklı dosya