bilgisayara bağlanır ona direkt kaydediniz tek

Admin

Administrator
Staff member
böyle fazla çık öyle bir şey yoktur onların zaten istemezsin Çünkü zaten çok pahalı orası ama bütün hafta süre istiyorlar da da hemen onlar kullanılmış Çünkü çektiği fotoğraf Detay anlamında inanılmaz ve kaygı baskı yapılacak da var Dolayısıyla orada pahalı bir ekipman çözüm falan pek olmaz Ben onu alan adam zaten bilerek alıyor değişiklik şu birçok bugün makinenin gövdesi kadar bir gönder Neredesin biraz büyük dersen şu anda kahramanlardan öpücük bayırda göre aynasız bunda aynada yok o aynı biraz da bu kadar bu görevde

biraz küçük tutuyor ve bu işte bak suya toza dayanıklı hem ders Hem kendisi taşınabilir diyorsun ya gayet Kamera fotoğraf makinesi olarak bu da alır kullanırsın Ama içinde kocaman bir algılayıcı var zaten çıkardığın zaman Evet onun dışında çıkar olan lazım gerçek şey var Önünde bağlamış kendini temizleme özelliği var Ama sen yine de şansını zorlama Şimdi sen ötesine geçmiş oluyor bu olay önemli şimdi kaç tane makine var böyle bir tane pankart astılar çok yok ama biz bunun böyle olacağını hemen söylemişti Çünkü şey de gidecek

yer kalmadı Full Frame makineler tam kare de yani şöyle bir şey var Sen soru değiştirdiğim zaman gözle görülür bir fotoğraf kalitesinde bir artı oluyor Ne oldu her konserinde biraz daha Tabii ki artış var ama böyle müthiş bir ileriye gidiş olamıyorum Bu yüzden çünkü en iyi de burada öyle değil buraya geçtiğinde var yine bir çok büyük görüyorsun ya hayır hayır ama işte o Dünya çok pahalı bir dünyaydı bu makineler onu Biraz da bize doğru yaklaşıyor var şu anda bunların fiyatları sonra konuşacağız katılan birçok makine profesyonel serisi

makine ile aynı Bunların fiyatları ve dolayısıyla alınabilir hale getirirsen orta format ama şimdi birazdan şeye gideriz beni bu makine ne ortak olmak olduğunu söyledi algılayıcı ile geliyor 43/8 ve 32.900 milimetre bunun boyutu 8256 6192 işler çekiyor yani 50 megapiksel çekiyor Şimdi Bu da bizim hani genelde bunun yarısı kadar megapikselleri kullanıyoruz makineleri Genelde öyle burada 50'ye çıkıyor burada zaten hani hem orta format hem yüksek megapiksel ikisi birlikte sana kurulmuş oluyor tam noktasını detayını istersen 50 1.400 4

megapiksel içinde bu x-pro 2 x 2 lerde kullanılan şey var işlemcisi var çünkü tüketmektir miktarda veri işleyecek Bu yüzden mesela bunun şeyi çok yüksek değildir seni çekeyim 3 metredir bu ortak olmak için güzel bir Değer mi hiç görmediğimiz bundan çok çok daha hızlı Kime lazım o fotoğrafı çeken stünde olarak eklenmiş çok pratik acayip burada İstersen balık Elif diyebilirsin Bu böyle şimdi ben yapıyorsun orada ya da bunu buradan kontrol etmek istemez Sen yine bak şeyler koymuş şurada görüyorsun Hayat tekerlerini buralardan