Beraber konuşacağız Çünkü önemli markalarından

Admin

Administrator
Staff member
bir tanesi idi Evet Önce sen Senden haberin değil Şöyle bir özetini alalım yeni olsa da dile getiriyordu erzin'in mobil pazarda askeri almayacağı farklı çözümler aradığı Çünkü uzun zamandır zarar eden bir Apartmanı bu ve bu ve bu URL değiştirip başka yerlere arttırılabilir durumlar olurdu bu açıklaması şu an piyasada olan son LG telefon kullananlar ya da yakın zaman verdiği telefonları fiyatı Dolanır alacaklara güncelleme konusunda destek verileceği söylendi ancak orada şu şöyle bir parantez. Var Diyorlar ki bölgeye göre değişiklik

gösterebilir Dün geldim alıp almama durumumuz böyle bir durumda sadece Kore pazarına güncelleme verilmişti Avrupa'da zaten Amerika'da çok az satıyoruz onları boş yerimiz bir durum olabilir orada kafasız bir açıklama bugün itibariyle kapanmış değil bu yılın Temmuz ayına kadar aktivitelerinin faaliyetleri devam edecek Temmuz ayı ile birlikte tamamen kapatılacak firma şöyle bir ekranı daha yaptı bu bilim Bey yer alan çalışanlar işten çıkarılmak zorunda olacak bazıları şirketin başka bölümlerini ismi başka firmalara transfer olacak böyle

bir açıklama yapıldı onun sonrasında geçmişte durumda vardı şirket uzun zamandır katlanabilir telefonlar ise çeşitli konserlerle ilgili duyurular yapıyordu en son Bunlardan biri olabilir yazdırılabilir olarak kendi içerisinde 3 üzerinde çalışıyordu önce otomobil dünyasından ve firmalara gittiği söyleniyor olumsuz yanıt almış Çünkü günümüzde pek iyi yaratan bir isim değil Bunu pazarlamanın Hatta şöyle bir Batman de var onu da söyleyeyim Bugün mobil bölümün kapatılması açıklanması Elif'in Normalde ne beklersin borsada iseniz düşmesini

bekletilip Çünkü şey gelir birimi kapatılmış Eksik ne var Şirkette ama ilginçtir mobil verimi kapat diye borsada istedi yükselmiş Hatta enerjini yan kuruluş dolar düştü meyve kimya dalları da onlar da değer kazanmış bize izleyenler tabi birazcık telefonla aradılar bir başkasına mı çok büyük bir bak ben hani şey hatırlamıyorum ilkelcilik kullandığın ürünün neydi ya şeyde LG flatron monitör dü yada DVD Rom da hani bu bile falan alakası yok Daha sonra benim LG telefon G2 ile başladı uzun süre kullandım en uzun değil neredeyse tek kullandığım

Cayma cep telefonu 22 ayda ayrılma hakkın yok ben Diriliş uzun olur yapılması halinde problem var yani Kullar acılar Eğer taahhüt yapmazlarsa aynı Servise bin liraya alabilecekken böyle abartı fiyatlandırmalar yapmaya başladılar ölene kadar da 100 liraya alacaksın diye anlaşmalar ya kur ayrılmak istediklerini dedik oradaki farkı vereceksin diye bir cezayı Aslında işlem yapmaya çalışıyor operatörler cayma durumunda alınan bebek alamıyorsun bunu evet cemiyetlerinde tüketici aleyhine Bazı kararlar çıkmaya başladı 22 maddeden şu

niçin bahsediyorum 16 maddesine gönderen 22003 kesinlikle cayma cezası alamazsın olmayanlar da alabilirsiniz ne şekilde alabilirsiniz uygun şekilde soruluyorsa taahhüt edilen şekilde olmayan sözleşme alırsınız sözleşmede değişiklik yapmadıysanız ve Ticaret Bakanlığı bünyesindeki tüketicinin korunması ve piyasa gözetimi Genel Müdürlüğü bazı yetkilileri tüm 81 ili kapsayacak şekilde bölgelerde toplantılar maddeyi uygulayın yani 15 milyondur 15 milyon aboneye binerler soru sormak cevap almak Bunu biliyorlar benden

Last edited: