Bütün kabloları malum Bir daha bana göre yine

Admin

Administrator
Staff member
böyle yaptık hepimizin Merak ettiği konu sistem çalışacak mı o kadar uğraştık şu anda açık babalarını güç tuşuna basıyorum onlar dönmeye başladı bakalım durum ne olacak görüntüsüz geldi muhteşem olursa bir yiyelim önceki yemesin anakarttaki deniyordum gördüm Okulu 1018 açılacak mı Windows normal olarak başlat diyelim Windows başlıyor muhteşem mavi ekran vermemiş gibi şaşırdı beni Çünkü Windows 7 yeni dondurma Windows 10 kadar iyi alışamıyor normal olarak başlat 20 tekrar yine mavi ekran başlangıç onarmayı

deneyelim belki de onları tarar Hadi Bakalım onlar da şaşardım zaten tamam abinin göndermekle kokusu çözüm etmesini yardımcı olabilir için desteği kestiğine göre daha fazla çözüm üretmeyecek trip falan da gönderme diyorum olsaydı gönderdim Bu durumda kurtarmaya diyelim bakalım Türkçe Tamam İyi diyelim ile güvenli mod deneyeceğim istemiyorum uğraşmayacağım ver de oradan yeniden başlatacağım şimdi değiştirdim Belki o yüzden bu çekmiyor olabilir koyas değilim Buse çok konusu göre düşün Hisset hiç kalp

sekansı deyince sırada kart okuyucu var şaka gibi Burada şu bisküvinin sıraya miyim Instagram'da tutarım dost diyelim 10 çift hamster 10 çift dişi sata kontrolu Ride Yine mavi istemeyeni bakalım bu filmden sonra bozuk çıktı Bakalım yine 2424 kullanacak makineye o zaman kurum 21 oldu artık huzurla kavuşabilir macera-yı başka bir de görüşmek üzere Ben Recep Baltaş Kendinize iyi bakın hoşçakalın herkese Önemli nokta şu Ben köpeği toplarken attım O zaman artık son parçaları buradan görüyorum parçamız var güç

kaynağı ve soğutma daha fazla oluyor üzerine Bursa'da yeni kasa toplamadığı için genel hazır sistemlerle oyun oynadığın için onu merak ediyorum ne söyleyebilirsin Bu konuda bellek desteği kazanıyoruz yani yüksek frekanslı bellekleri bu anakartları takılıyoruz ek olarak yuvaları bol ve aynı zamanda zengin Kontör olayı Önemli çünkü ben şu anki sisteminde daha önce topladım en çok sıkıntı çektin mi hızlı olmamasıydı destek veriyorum işlemci destek veriyormuş noktalarda çok önemli olur uzun kullanımda görüyoruz Bu mevcut Bu