ödüyor olduğunuz açık söylemek gerekirse

Admin

Administrator
Staff member
birçok insanın geliri giderleri karşılamadığı için YouTube'da Twitch de gelir sekmesini kapattılar uygulama geliştiriciler de kara kara düşünüyorlardı Ya ben bir sonraki uygulama mı geliştirmek adına nereden sermaye bulacağı şu anki uygulamadan kazandığı gelirler Bu giderleri karşılamaya yetmiyor devlet yetkilileri buna bir çözüm getirdiler ve dediler ki yıllık gelirin 650 bin liraya açmıyorsa artık bu masraflara katlan bana gerek yok bankada bir hesap Açacaksın bu sistemlerden elde ettiği gelirler o hesaba gidecekler ve banka otomatik olarak bu hesaba

giden paranın yüzde 15'ini kesecek sonrasında kalan parayı sen istediğin gibi yasal olarak hali diyebilirsin ne bağ-kur prim ödeyeceksiniz ne şirket soracaksın Ne de mali müşavirle çalışma şartım var ta ki yıllık gelirin 650 bin lirayı Aşan a kadar Eğer 650 bin liradan fazla yıl içinde gelir elde ederseniz o zaman yine bir şirket kurmamız gerekiyor ve tüm o bağ-kur primleri mali müşavir giderleri ve benzeri giderleri katlanmanın gerekiyor değil mi şunu unutmayın bakın ouTube'daki içerik üreticileri için içerik üreticileri için tek gelir kaynağı YouTube'un size Yaptığı

ödeme için size Yaptığı ödeme değil aynısı Instagram ve diğer Cheetos gibi platformları için de geçerli Eğer cünüp iseniz belli bir oranda insana hitap ediyorsanız markalar sponsorlu içerikler içinde kapınızı çalıyorlar ve bir marka ile sponsorlu içerik çalışacağınız zaman o zaman bir şirketimiz olmalı şirket üzerinden markaya fatura çekmelisiniz yani buradaki şu anda kanunda yapılan düzenleme sadece Google'dan ve geçmişten gelen ödemelerle ilgili bir düzenleme Eğer bu ödeme Örnek vermek gerekirse asus'tan corsair dan geliyorsa İşte bu markalardan gelen

ödemeler için o markaları bir fatura kesmemiz gerekiyor fatura kesebilmek için de şirket sahibi olmalısınız Eşek eti nasıl kuracaksınız artık online altyapılar çok fazla geliştiler biliyorsunuz anca çektiğin gibi anlattım mükellef yol üstünden tek tıkla hızlı bir şekilde şirketinin kurmuş ve işletmeye başlamıştım onlar bana bir mali müşavir bulmuşlardı ve hala da aynı sistem üstüne dişlerimi yürütmeye devam ediyorum online alt Köprüsü'nden faturalarımı kesiyorum ve faturalarını takip ediyorum eğer ki siz de bu şekilde yine bir sürecin parçası olmanız