çözünürlüğe sahip ev 2.200 hemen altında geniş

Admin

Administrator
Staff member
açılı 12 megapiksellik bir kamera mezar bunun diyafram açıklığı et 1.8 altında da telefon misiniz var bu telefonu lensin çözünürlüğü 8 megapiksel Peki ne kadar Yaklaştır biliyorsan beni söyledi için orteks yapabiliyoruz Uzunlar birleştirdiğimizde 32 Samsun'un ifadesi ile uzun dönemdir yaklaştırma sonucunu elde edebiliyoruz kullanmayın telefonlar diğer Amiral gemisinde olan de çok özellik var gece modu düşük ışıkta ortamdaki ışığı emiyo yapay zekanın da katkısıyla beraber gürültüden Daha doğrusu görüldü dedim o

kullanma lardan arındırılmış bir fotoğraf sizlere sunuluyor bununla beraber istediğimizdir titremeleri engelleyen bir video performansını yine bizlere sunuyor seçenekler var dediğim gibi kutu açılışı ve detaylı inceleme videosunda bunları sizlere anlatacağım ama Şaşırdığım bir olay var asla güçlü işlemcisi var ya Niye şaşırıyorsun bilmiyorum ama görünce şaşırdım hem ön kamera hem de arka kamera ile 4K 60fps video çeker diyoruz gelelim Ses sistemine ve mikrofon yapısına 12 milimetrelik bir hoparlörü mevcut bu hoparlörde cd'nin

de teknoloji kullanılıyor aynı zamanda Spotify ile bir iş verdiği söz konusu telefonda 3 tane mikrofon var bu mikrofonla konuşma sırasında Etraftaki gürültüden arındırarak sesinizi net bir şekilde karşı tarafa ulaştırmaya çalışıyor Bu arada bir Samsung kullanırsanız şöyle bir avantajı nasıl oluyor Bunu deneyeceğim çekerken mikrofonun kaynağı olarak kulaklığı göstere biliyorsunuz Yani daha kablosuz kulaklıklar yetersizliğinden dolayı bunu yapmıyorlardı ama şimdi bunu bil denince Alo ses kalitesi nasıl video çekerken Çünkü gürültüden

arındırılıyor Hani mikrofonun burada Batarya vardı şimdi bu oldukça büyük Ya neyi merak edenler için hemen ona göre değil mi Alper ona göre de 1100 miliamper daha fazla bir batarya kapasitesine sahip Peki daha büyük batarya iyidir Bu arada izlemeyenler varsa giydi bin lira amper bataryalı bir telefonları da var bu Samsun diyeceğim izin adı da 5119 açılışını ilk bakışını sizlerle paylaştık yaş kutu gelmedi sadece telefon geldi Bu bilgiye ulaşmak için Yukarıdaki kartlardan ya da videonun açıklama kısmından da ulaşabilirsiniz Samsung Galaxy s20 fan Edition kablosuz şarj destekliyor şöyle destekliyor