Çiftlik Hanım telefon çözümüdür ellerinden öperim

Admin

Administrator
Staff member
olarak neyin var bir de daha önce piyasaya sürdükleri ve yapmış gibi telefonlar var bir sana özel olarak Ama ben neden işte kötü olarak başladı mı çok zor oluyor zaten şöyle bir tabloyla karşılaşmaya doğru gidiyoruz canım Bak işte bir tarafta Amerikalı Apple diğer tarafta Çinli Android gibi bir sen her yöne doğru hızla gidiyoruz hani şey yapmasınlar Tamam apple'ı da Foxconn üretiyor şimdi şimdi telefonun içindeki Google Amerikan firması ondan bahsetme marka olarak bahsediyorum şimdi Android gidelim gitgide üzerine çizilen eline kalmış

durumda bir tek tam da işte çok iyi Telefonda diyordu Onun altında çöp telefondan veriyorum donanım anlamında şimdi düzenimi bozdular şimdi bakıyorsun Samsung orada çok hızlı veya aşırı hızlı Reaksiyon gösterdi Hatta ben de bir anda o çöpleri bir attı yerine İşte bu yeni A Serileri falan geldi Evet şimdi insanlar Normalde ses seviyesini müşterisi gidip alabiliyor orada toparladı Vaziyet gidiyor tepe tepe işte diyor ki not çıkarmayacağım ben yenisini falan diyor işte bu sene Çünkü orada şöyle bir sorun oldu yukarıda gidecek Hani

aklım yapacak yer yok gıdım gıdım ilerle diyorsun bu sefer hem notu hem hepsi aynı anda götürüyorsun Onlar da orada bir sadeleşmeye gidecek belli ama hani gibi bir durumları da yok onlar yine Android'i sırtlamış götürüyorlar Android tepesinden çok büyük marka da eksilmiş oldu hani ürünleri eleştirebilir ama Sonuçta o da bir markaydı bildiğini biliyor arkaya gitti şey de yok hani toparlayacak bir durumda kalmadı artık adam kapatacağım senin dediğin gibi yarın öbür gün birisi bu marka değerli bir markaya karar verirse alır yolla

devamlı Oğuz açın ne olur ama böyle oldu aldı bulunan bir gruba devretti şimdi dediğin gibi şu anda hala fiyatı da LG telefon bir anlamı yok ya da şey olacak Hanifi anormal bir şekilde sen gideceksin işte adı sana birini ya markayı tercih edeceksin orada da şunu söylemek lazım ercenik kendisi kapanmadığı için size servis desteği vermek zorundalar Hani kim satıyorsa uğrayacağım çok çok süper fiyatlara bulduk ölü fiyatına bozuk aldık sen ona bir şey diyemem ama normal şartlarda artık almanız gerekiyor durumu olursa böyle olduk son yolculuğuna

kendisine sorsanız anda cevabını alacaksınız elinden geleni yapıyor yardımcı olmaya çalışıyor İyiymiş watt'lık hızlı şarj ettiğini niye ismi bulmadan 1.4 kutu içerisinden çıkıyor herhangi bir kulaklıkta çıkmıyor bulunmuyor güç butona farklı şeyler de tanımlayabilir sunuz üst tarafta ise sim kart yuvasını görebiliyoruz bu kısmı ihtiyacınız çirkin kart olacak şekilde biliyorsunuz iftar sözleri oluyor toplamda 1 parça kadar yükseltir biliyorsunuz Tabii bu durumda kullanılamıyor olacak Samsung cep telefonu nasıl biri olduğunu söyleyebilirim

evet diyorsun altına girmesi kollarını gördüğünüz Şimdi oyun performansı şimdi baktığımız zaman şunu söyleyebiliriz ekran tatilim hızlı bizim neyimiz kullanıcıları sunabiliyor Tamam bakayım olarak Bence de sizi tatmin edecek Şimdi geldik beni heyecanlandıran kısımlardan bir tanesine kameraya diyordun kameraları Gerçekten çok başarılı ilerleyen bölümlerde zaten çekmiş olduğum fotoğrafları görünce diyeceksiniz ki gerçekten güzel fotoğraflar videolar bu siyah bu kameralar çekebiliyor şimdi Ne yapalım ilk arka kamera ile

Last edited: