Çünkü şehir vardır şimdi RTX 3070 İnter formasını

Admin

Administrator
Staff member
özetlemek gerekirse 15'ten fazla oyuna beraber yani Hangi oyunda hangi grafik ayarlarında kaç derecesi aldı bunu gösterdik mümkün olduğunca böyle bir ablanın sonucunda ortaya çıkıyor yani özetlemek gerekirse performansı şudur full HD çözünürlükte en iyi oyunlardan rekabetçi oynardı gayet doyurucu bir yani vardır mesela Benim Gibi vg279q Yan kullanıyorum 3 tanesini boş gibi bir oyunda bekliyorsunuz yani onlardan bahsediyorum sonrasında 2K performansına geldiğimizde Burada yine biliyorsunuz 265/40 fazla hiçbir sıkıntı

yaşamıyorum ne güzel dörtkaya geldiğinizde asıl orada şöyle bir şey var şimdi 4K 60fps alabiliriz oyunlar var geçtiğimiz yıllarda da biz Aslında rtx2080ti yağıyor Beraber bu performansı biliyoruz yani 3000 70'in performansını yeni bir performans değil tabii ki diğer telefonda sena'sı çekirdekleri ile beraber bazı önemli avantajları arkadaşlara var sonuçta bu ekran kartı RTX 2080 ti kafa kafaya bir performansa sahip yeni bir performans çıtası değil 4 kağıdı 60fps alabileceğiniz oynar kesinlikle var ama bazı oyunlarda ayarları pislik

Düşünmeniz gerekiyor ki 4K 60fps alabilirsiniz her oyunda Ben 4K 60fps bitmiş üstüne olayım istiyorsunuz Bu tür beklentileriniz varsa ntf3000 80'e bakabilirsiniz arkadaşlar inayetine benim aslında bu ekran kartı için önerdiği monitör 2K 165hz civarı 1 boyutlu Yani bu ekran kartı için 4K monitör şart değil 1 derecenin üzerine çıkmadı soğutması daha iyidir tavsiye İdefix alayım dediyseniz eğer Bence edemeyebilirsiniz 61 derece demek abi rica etsem etmiş durmuyor demek oyunlarda canlı canlı test ettim yine aynı şekilde Cipro kullanımı %90 8

civarı olacak şekilde 60-61 derecenin üzerine çıkmadı en önemlisi de kart tam yük altında dahi sessiz kalmayı başarabiliyor Konusu ise şans meselesi Bendeki kartlar koil var yani bobin sıkıntısı yok En çok merak edilen şeylerden biri de şu deteks 3000 ailesinde çok ilginç bir olay oldu RTX 3000 serisi bazı ekran kartları bazı markalarda bazı modeller çok şükür Yani oyuna giriyorsunuz diye masaüstüne atıyor cinnet geçirme like durum o kadar para vermiyorsunuz masaüstüne atıyor Bunun sebebi dilerim esnasında Bazı bitkiler kendinin