Başlık
Akbank Yüzevler Şubesi, Akbank Yüzevler Şubesi İletişim Bilgileri
Favoriler
Tanım
Akbank ile bankacılık hizmetlerinin keyfini çıkarabilir, Mobil banka deneyimi ile Türkiye'nin en değerli bankası Akbank'ta yerinizi alabilirsiniz.
Site Icon
Akbank Yüzevler Şubesi, Akbank Yüzevler Şubesi İletişim Bilgileri
Bağlantıyı Değerlendirin
Şube Bilgileri

Akbank Yüzevler Şubesi İletişim Bilgileri

Şube Adı: Akbank Yüzevler Şubesi

Şube Kodu: 249

Adres: Ziyapaşa Bulvarı No: 27/A Seyhan Adana

İlçe: Seyhan

Şehir: Adana

Telefon: 0 322 455 2300

Faks: 0 322 459 0163


Akbank Yüzevler şubesi, Adana'da bulunan bir banka şubesidir. Müşterilere hizmet vermek amacıyla hafta içi her gün 09:00 ile 17:30 saatleri arasında açıktır. Öğlen arası veren şube, 12:30 ile 13:30 saatleri arasında da hizmet vermeye devam etmektedir.

Yüzevler şubesine ulaşmak isteyen müşteriler, 0 322 455 2300 numaralı telefondan şubeyi arayarak bilgi alabilir veya sorularını yöneltebilirler. Bu numara, çalışma saatleri içinde hizmet vermektedir.

Ancak, mesai saatleri dışında olan durumlarda, müşterilerin başvurabileceği bir başka telefon numarası da mevcuttur. 444 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetleri telefonu, müşterilere her saatte destek sağlamak amacıyla 7 gün 24 saat aktiftir. Bu numara, çeşitli bankacılık işlemleri ile ilgili sorularınızı yanıtlamak için uzman bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Akbank Yüzevler şubesi, 249 şube koduna sahiptir ve bu kod sadece Yüzevler şubesine aittir. Banka şubesi, müşterilere çeşitli bankacılık hizmetleri sunmanın yanı sıra, hesap işlemleri, kredi başvuruları, para yatırma ve çekme gibi işlemleri de gerçekleştirmektedir.

Akbank, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir banka olarak hizmet vermektedir ve bu nedenle müşterilerine her türlü konuda yardımcı olmak için çeşitli iletişim kanalları sunmaktadır. Yüzevler şubesine başvurmak veya bankacılık işlemleri hakkında bilgi almak isteyen herkes, yukarıda belirtilen telefon numaralarını kullanarak banka yetkilileri ile iletişime geçebilir.

Adres
Ziyapaşa Bulvarı No: 27/A Seyhan Adana, Adana Şubeleri, Türkiye Yol tarifi almak
Telefon numarası
Sayfa Görünümleri
357
Bağlantı Tıklamaları
0
QR Kod ile Ziyaret Edin
Paylaşmak
Sitenize Ekleyin
<iframe src="http://sube.com.tr/widget/6" frameborder="0" scrolling="no" width="125" height="125"></iframe>
Kullanıcı Yorumlarıİncelemenizi gönderin
0 Oylarına ve 0 İncelemelerine göre
:yıldızı say
0
:yıldızı say
0
:yıldızı say
0
:yıldızı say
0
:yıldızı say
0
İncelemenizi gönderin
E-postanızı asla başkasıyla paylaşmayacağız.