QNB Finansinvest

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

"QNB Finansinvest yenilenen mobil uygulaması ile hizmetinizde.

Yurt içi ve yurt dışı hisse senedi, VIOP, varant, yatırım fonu, borsa yatırım fonu (ETF) işlemleri ve daha fazlasını tek bir uygulama üzerinden kolayca yapabilir, uzman yatırım danışmanlarının raporları ve önerilerinden faydalanabilirsiniz.  
Siz de uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir, demo hesap ile risk almadan piyasayı deneyimleyebilir ya da yatırım hesabı açarak hemen işlemlere başlayabilirsiniz.

Kişiselleştirebilir Sayfa
Kişiselleştirebilir sayfanızda piyasaları anlık fiyatlarla izlerken, portföyünüzde yer alan hisse senetleri ile ilgili son haberleri takip edebilirsiniz. Ekonomik gelişmeleri ve yatırım danışmanlığının günlük önerilerini gelen bildirimlerden anlık olarak takip ederken, uzman yatırım danışmanlarımızla interaktif bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.
Demo Hesap
Demo Hesap ile gerçek fiyatlarla risk almadan yatırım dünyasını keşfedin. Gerçek fiyatlarla hisse senedi ve VIOP işlemlerini deneyimleyebilir, yatırım dünyasındaki performansınızı risk almadan yönetebilirsiniz.
Araştırma ve Analiz
Uzman yatırım danışmanları ve araştırma ekibimizin raporlarına tek bir tuşla ulaşabilirsiniz. Ekonomik gelişmeleri ve günlük önerileri gelen bildirimlerden anlık olarak takip edebilir, uzman yatırım danışmanlarımızla interaktif bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.
Dijital Hesap Açılışı
*QNB Finansinvest’in yenilenen mobil uygulaması ve internet şubesiyle dakikalar içerisinde hesap açabilir ve işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz. Farklı ürün grupları için alt hesap açılışlarınızı dijital kanallardan gerçekleştirebilir, sözleşmelerinizi ve uygunluk/yerindelik testlerinizi hızlıca ve kolayca uygulama üzerinden onaylayabilirsiniz.
İşlem Yapabileceğiniz Yatırım Ürünleri
Yurt içi ve yurt dışı hisse senedi, VIOP, varant, yatırım fonu, borsa yatırım fonu (ETF) , döviz, forex, halka arz, tahvil, bono, eurobond, sukuk, repo, hisse senedi kredisi ve açığa satış, ödünç, hisse senedi önerisi, yatırım danışmanlığı

*Dijital kanallardan hesap açılış hizmeti sadece QNB Finansbank müşterilerine sunulmaktadır. "
YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: Finans
  • Platform: Android
  • Yayıncı: QNB Finans Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
  • Ziyaret Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Temmuz 07, 2022
Editörün Seçimi