Koç Akademi – Video Eğitim

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Koç Akademi – Online Gelişim Platformu – Online Eğitim Videoları

Koç Akademi, alanında uzman eğitmenler tarafından verilen, birbirinden faydalı eğitimlerin yer aldığı bir online video eğitim platformudur. Koç Akademi içerisinde; aile, bilişim teknolojileri, hobi, kişisel gelişim, sağlık ve yaşam eğitimleri gibi birçok farklı farklı konuda videolar bulunmaktadır. Siz de bu videoları seyrederek hem günlük hayatınızda hem de iş yaşamınızda size fayda sağlayabilecek çeşitli kazanımlar elde edebilirsiniz.

Koç Akademi’ye giriş yaparak videoların tamamına erişim sağlayabilirsiniz.

Uzmanından öğrenin!
Her biri alanında uzman eğitmenlerin verdiği eğitimler ile hem sosyal yaşamınızda hem de iş hayatınızda fayda sağlayacak yetkinlikler kazanın!

Dilediğiniz yerde öğrenin!
Koç Akademi uygulaması ile nerede olursanız olun; ister bilgisayarınızdan, ister tabletinizden, ister cep telefonunuzdan videolara kolayca ulaşabilirsiniz! Bu sayede boş vakitlerinizi çeşitli eğitim videolarını izleyerek kendinizi geliştirmeye ayırabilirsiniz.

Eğitim Kategorileri:

Aile
Hem aile içinde sağlıklı bir iletişim kurabilmek hem de geleceğe daha bilinçli ve sağlıklı nesiller yetiştirebilmek için aile içi eğitim ile ilgili ne kadar çok şey öğrenirsek kuşkusuz bir o kadar faydalı olacaktır. Aile eğitimleri kategorisinde bulunan videolar ile aile yaşantınızdaki sorunlara daha proaktif çözümler üretebilir, çocuklarınıza olan yaklaşımınızda size yardımcı olacak eğitimler ile çocuklarınızla yaşayabileceğiniz problemlerin önüne geçebilir, daha sağlıklı bir iletişimin benimsendiği bir aile ortamı kurmayı sağlayabilirsiniz.

Bilişim Teknolojileri
Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan eğitimlerle MS Office programlarının yanı sıra, sosyal medyanın tüm mecraları hakkında bilgi sahibi olabilir; markanız, şirketiniz veya sektörünüzle ilgili fayda sağlayabilecek birçok eğitim videosuna buradan ulaşabilirsiniz. Bilişim teknolojileri videolarını seyrederek kendinizi birbirinden farklı alanlarda geliştirebilir, gelişen teknolojiye daha hızlı adapte olarak bu alandaki ihtiyaçlara daha rahat cevap verebilirsiniz.

Hobi Eğitimleri
Hobiler, insan hayatına renk katan aktivitelerdir. Her şeyden biraz uzaklaşıp farklı dünyalara yeni kapılar açan uğraşlardır. Her yaştan insanın muhakkak ilgilendiği bir şeyler olmalı. Kimisi sporla ilgilenmekten keyif alırken kimisi fotoğraf çekmek ister, kimisi resim yapmaktan hoşlanırken, kimisi yeni tarifler dener. Koç Akademi Hobi Eğitimleri bölümünde bulunan video eğitim setleri ile yeni yeni hobiler edinebileceğiniz gibi hali hazırda ilgi duyduğunuz hobilerinizde de kendinize yeni yetkinlikler kazandırabilir, mevcut becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan video eğitim setleri ile hayatınıza renk katacak birçok farklı aktivite Koç Akademi Hobi Eğitimleri bölümünde!

Kişisel Gelişim
Kişisel gelişim videoları ile potansiyel niteliklerinizi, beceri ve davranışlarınızı geliştirebilirsiniz. Diksiyon, giyim ve stil, zarafet, zaman yönetimi, etkili iletişim, kişisel finans gibi hem günlük yaşantınıza hem de iş hayatınıza katkı sağlayacak eğitim videoları burada!

Sağlık ve Yaşam
Sağlıklı bir yaşam için neler yapmalıyız gibi sorularınız varsa yanıtları burada! Sağlıklı kilo verme, sağlıklı beslenme, doğru nefes kullanımı, psikoloji ve çeşitli egzersiz yöntemleri gibi konularda video eğitimler bu bölümde! Sağlıklı yaşamın püf noktalarını Koç Akademi Sağlık ve Yaşam Eğitimleri ile keşfedin!
YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: Eğitim
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Koç Holding A.S.
  • Dosya Boyutu: 7,0M
  • Ziyaret Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Mayıs 06, 2022
Editörün Seçimi