ikinciyeni.com - ikinci el oto

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

2013 yılında Çelik Motor güvencesiyle kurulan ikinciyeni.com, ikinci el araç ihaleleri düzenleyerek iade garantisiyle araç alıp satmanızı sağlar.

ikinciyeni.com’un mobil uygulaması ile ikinciyeni.com sitesindeki tüm işlemleri yapabilir, günün otomobilleri bildirimlerini takip edebilir ve hayalinizdeki otomobili satın alabilirsiniz.ikinciyeni.com Mobil Uygulamasından Nasıl Araç Alınır?ikinciyeni.com ihale araçları arasında Günün Otomobilleri ve Hemen Al otomobilleri bulunur.Günün Otomobilleri işleminde en yüksek 3 tekliften birini verirseniz satıcı onayıyla araç sizin olur. Hemen Al araçlarında ise satıcı tarafından belirtilen ücreti ödemeniz yeterlidir.- Günün Otomobillerine teklif verebilmek için öncelikle provizyon kısmından provizyon tanımlamalısınız.

- Bir provizyon ile bir Günün Otomobilleri ya da Hemen Al otomobiline teklif verebilirsiniz.

- Günün Otomobillerindenkazanamazsınız ya da Hemen Al aracının satıcısı satış işleminden vazgeçerse provizyon ücreti iade edilir.

- Günün Otomobillerinden kazandığınız ya da Hemen Al başvurusunda bulunduğunuz takdirde ödemeyi yapmanız gerekir. Vazgeçmeniz durumunda provizyon ücreti iade edilmez.

- Ödeme işlemini kredi, kredi kartı ya da nakit olarak yapabilirsiniz.

- Vergi, noter devri ve diğer işlemler ikinciyeni.com tarafından yürütülür.

- Satın alma işleminin ardından aracı bulunduğu yerden alabilirsiniz.

- İsterseniz “Lojistik Hizmeti İstiyorum” seçeneği ile aracı dilediğiniz noktaya getirtebilirsiniz.

- Aracı satın aldıktan sonra satış sayfasındaki araç ekspertiz raporundan farklı bir sorunla karşılaşırsanız para iadesi ya da değer kaybı tazminatı alabilirsiniz.ikinciyeni.com Mobil Uygulamasından Nasıl Araç Satılır?Satış yapmak için aracınızı sistemimize kaydetmeniz yeterli. Bu adımda akıllı araç fiyat belirleme sistemi Carwizz, ortalama bir satış fiyatı belirler ve aracınız, TSE onaylı ekspertiz firmaları tarafından incelenir.Ardından araç değeri tekrar hesaplanır ve nihai fiyat belirlenir. Tabii bu değerden farklı bir satış fiyatı belirleyebilirsiniz.ikinciyeni.com’da aracınızı Hemen Sat ya da Günün Otomobilleri ile satabilirsiniz. Aracınız Günün Otomobillerine çıktıktan sonra;- Araç Günün Otomobilleri ile satılıyorsa en yüksek teklifi veren kişi, aracınızı satın almaya hak kazanır.

- Eğer aracı minimum fiyat garantisi ile satışa çıkarırsanız ve Günün Otomobilleri sonuçlandığında belirlediğiniz fiyata ulaşılamazsa aracınız satılmaz. ikinciyeni.com sizi aracınıza gelen son teklifle ilgili bilgilendirir. Eğer aracınızı minimum fiyatın altında satmak isterseniz onaylarsınız.

- Hemen Sat yönteminde ise bir fiyat belirler ve aracınızı ihaleye çıkarırsınız. Bu fiyatı vermeyi taahhüt eden ilk kişi aracın yeni sahibi olur.

- Satışa çıkarılan araç bir kullanıcı tarafından alınacakken satıcı, aracını satmaktan vazgeçerse satış fiyatına göre değişen oranda tazminat öder.

- Günün Otomobilleri sonuçlandığında bir kullanıcı araç almaya karar verirse noter devri gibi tüm işlemler, ekibimiz tarafından yapılır ve kısa sürede aracın ücreti satıcıya iletilir.ikinciyeni.com’u Takipte Kalın!Günün Otomobilleri ya da kampanyalarla ilgili bilgi sahibi olmak için ikinciyeni.com’u takip edebileceğiniz adresler;- Bilgisayar üzerinden araç alıp satmak için www.ikinciyeni.com,

- Otomobiller ve ikinciyeni.com ile ilgili bilgi almak için https://www.youtube.com/channel/UCZAQS_BlMbfsyrxzD1SPNRg,

- İhaleler ile ilgili detaylı bilgiler için https://twitter.com/ikinciyenicom,

- Alıcı ve satıcıların yorumlarını görüntüleyebilmek için https://www.facebook.com/ikinciyenicom/,

- İkinci el araç pazarında yaşanan değişiklikleri, ikinciyeni.com fırsatlarını ya da ihaleye çıkan araçları görüntülemek için https://www.instagram.com/ikinciyenicom/,

- Arabalar ile ilgili sorularınızın cevabını bulmak için www.ikinciyeni.com/blog adreslerini ziyaret edebilirsiniz.
YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: Araçlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Çelik Motor Ticaret A.Ş.
  • Dosya Boyutu: 9,9M
  • Ziyaret Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Mayıs 06, 2022
Editörün Seçimi