Haber Cepte

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Güncel haberleri tık hızında hafif ve sade bir şekilde parmağınızın ucunda bulacaksınız.

Sizin için bilinen ve ulaşılmak istenen neredeyse tüm haber kaynaklarından haberleri alıp parmağınızın ucuna getiriyoruz. Sizlere de istediğiniz kaynaklardan haberleri takip etmek kalıyor.

Gündem, Teknoloji, Spor, İş ve Finans, Bilim, Yaşam, Sağlık, Dergi, Yazarlar gibi kategorilere ayrılmış 400 den fazla kaynaktan haberleri okuyabilmenize olanak tanıyoruz. İsterseniz koyu renk tema ile gözlerinizi yormadan haberleri okumanın keyfini sürebilirsiniz.

Ayrıca haberleri ve kaynakları üst menüdeki arama butonu yardımıyla arayıp filtreleyebilir böylece okuduğunuz veya aradığınız bir haberin diğer haber kaynaklarındaki haberlerine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Uygulama ile hedeflenen yayıncı kuruluşların yayınlarının daha fazla kitleye hızlı ve sade bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır. Bu bağlamda yayıncı kuruluşların RSS feedleri yayın içeriğinde herhangi bir değişiklik yapılmadan ayniyle alınmış ve yayınlanmış olup yine de talep edildiği takdirde hızlıca erişime kapatılacağını peşinen taahhüt ediyoruz.

Aynı şekilde içeriğin sade görünümde ve tek tasarımla okumayı kolaylaştırması amacıyla görünüm sadeleştirme tekniği kullanılmaktadır. Yine içerik sahibi kurum kuruluşlar tarafından talep edildiği taktirde hızlıca bu özelliğin ilgili kaynağa uyarlamasının kapatılacağını peşinen taahhüt ediyoruz.

Aynı şekilde içeriğinin uygulamada paylaşılmasını isteyen kuruluşlarında yayınları için RSS feed sağlamaları halinde gerekli kontrol ve uygunluk sonrasında hızlıca erişime açılması ile ilgileneceğimizi de bildiririz.
YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: Haberler ve Dergiler
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Necmi EKER
  • Ziyaret Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Temmuz 07, 2022
Editörün Seçimi