Google Haberler

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Google Haberler, sizin için önemli olan haberler hakkında daha fazla bilgi edinebilmeniz için dünyada olup biteni derleyip düzenleyen ve öne çıkaran bir kişiselleştirilmiş haber toplayıcıdır.Google Haberler ile şunları bulabilirsiniz:ÖZETİNİZ: Sizin için önemli olan her haberi takip etmeniz neredeyse imkansızdır.

Özetiniz sayesinde yaşadığınız yerle alakalı ve önemli konularla ilgili bilgi sahibi olmanız kolaylaşır. En iyi yerel ve ulusal başlıklar ile dünya başlıklarının yanı sıra ilgi alanlarınıza göre özel olarak kişiselleştirilmiş haberleri size göstermek için gün içinde sürekli güncellenir.

YEREL HABERLER: Yerel bölgenizdeki haber kuruluşlarından gelen haberler ve makaleler sayesinde topluluğunuzu keşfedin. Konumunuzu özelleştirip birden fazla konum ekleyerek yakınınızda veya geldiğiniz yerde olan bitenleri öğrenin.

İLGİLİ TÜM HABERLER: Birden fazla bakış açısını inceleyerek bir haberi derinlemesine inceleyin. İlgili Tüm Haberler özelliği, farklı kuruluşlardan ve aracılardan alınan haberleri gösterip öne çıkararak bir haberle ilgili internette yer alan her şeyi derler. Haberin nasıl geliştiğini ve diğer kişilerin konuyla ilgili neler söylediğini tek bir dokunuşla öğrenebilirsiniz.

SİZİN İÇİN HABERLER: Sizin İçin bölümünde, ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş haberler gösterilir. Önem verdiğiniz konuları ve kaynakları takip ederek kontrolü ele alıp gördüğünüz makaleleri kişiselleştirin.

HERHANGİ BİR CİHAZDAN ERİŞİM: Google Haberler, farklı telefonlara ve bağlantı düzeylerine sahip kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bağlantınız güçlü olmadığında veya veri tasarrufunda bulunmanız gerektiğinde, Google Haberler, görsellerin boyutunu küçülterek ve daha az veri indirerek sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder. Makaleleri kablosuz bağlantı üzerinden indirip kaydederek daha sonra internete bağlı değilken okuyabilirsiniz.

Haberlere dizüstü bilgisayarınızdan mı yoksa masaüstü bilgisayarınızdan mı erişmeyi tercih ediyorsunuz? Google Haberler mobil uygulamasını masaüstü web sitemiz olan news.google.com ile eşleyerek hangi cihazda olursanız olun güncel durumu öğrenin ve haberlere erişin.
YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: Haberler ve Dergiler
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Google LLC
  • Ziyaret Sayısı: 1
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Mayıs 06, 2022
Editörün Seçimi