CEPTETEB

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Mobil bankacılık hizmetleri, FAST hızlı para transferi, TEB FX Platformu, uzaktan görüntülü görüşme ile müşteri olma gibi pek çok ayrıcalık CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması ile seni bekliyor.

TEB’in dijital bankacılık platformu CEPTETEB, mobil uygulaması ile tüm bankacılık işlemlerin için hızlı, kolay ve pratik çözümler sunuyor. Bankacılık işlemlerini CEPTETEB Android mobil uygulaması ile temasa gerek olmadan, kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsin.

CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması’nı telefonuna indirerek pratik bankacılıkla tanışabilirsin. CEPTETEB’lilere özel avantajlı faiz oranı sunan CEPTETEB Marifetli Hesap, CEPTETEB Vadeli Hesap ve daha fazlası paranı değerlendirmen için seni bekliyor.

Mobil cüzdan olarak da kullanabileceğin CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması, bulut tabanlı temassız ödeme özelliğine sahip. Temassız ödeme ile cep telefonunu kredi kartın olarak kullanabilir, bütün ödemelerini CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması ile kolayca yapabilirsin.

Eğer TEB müşterisiysen, TEB ile ilgili bankacılık işlemlerini de her zamanki gibi yapmaya devam edebilirsin. Herhangi bir sorunda uygulama içerisinden anında Canlı Destek hizmetiyle uzmanlarımıza danışabilirsin.

CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması ile Her Yer Banka Şubesi
CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması sayesinde şubede sıra beklemene ya da prosedürlerle vakit harcamana gerek yok, tüm bankacılık işlemlerini şubeye gitmeden kolayca gerçekleştirebilirsin. CEPTETEB, istediğin yeri bankaya dönüştürmeni sağlıyor!

FAST Hızlı Para Transferi, Uzaktan Görüntülü Görüşme ve Daha Fazlası…
CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması ile, tanımladığın Kolay Adresler veya IBAN ve alıcı adı bilgisi girerek FAST ile 7/24 para transferi yapabilir, avantajlı kurlar sunan TEB FX Platformu ile döviz işlemleri gerçekleştirebilir, CEPTETEB’lilere özel ayrıcalıklardan doyasıya faydalanabilirsin.

CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması ile Kolayca Kredi Başvurunu Tamamla
Nakde ihtiyacın olduğunda da CEPTETEB yanında! Herhangi bir ihtiyaç anında, hayatını kolaylaştıran dijital bankacılık uygulaması CEPTETEB Android mobil uygulama üzerinden CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne kolayca başvurabilir, avantajlı faiz oranları ve ertelemeli ödeme fırsatlarından yararlanabilirsin. Ayrıca, CEPTETEB Dijital Kredi Kartı farklı ihtiyaçlarını tek başına karşılamak için her zaman hazır!

Uygulamayı İndir, Hemen CEPTETEB’li Ol!
Eğer hala CEPTETEB müşterisi değilsen uygulama üzerinden görüntülü görüşme sürecini başlatarak sadece T.C. kimlik kartınla hesabını anında açabilirsin. Eğer telefonun görüntülü görüşmeyi desteklemiyorsa ya da görüntülü görüşme yapmayı tercih etmiyorsan, uygulamada yer alan Müşteri Formu’nu doldurabilirsin. Biz de istediğin zaman ve yerde seni ziyaret eder, CEPTETEB’li olmanızı sağlarız. Yani sen bankaya gelmesen de biz sana geliriz.

CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması ile ayrıca neler mi bulabileceksin?
- Kolay ve hızlı bankacılık işlemleri,
- CEPTETEB Süper ile uçak bileti, elektronik ürünler ve daha birçok ihtiyacını ödeme bilgilerini girmeden özel fiyatlarla satın alma,
- Yeni CEPTETEB Dijital Kredi Kartı ile güvenli alışveriş
- Havalimanlarında hızlı geçiş avantajları,
- Yatırım Raporları ile piyasa takibi,
- Karekod kullanarak para çekme, yatırma ve ödeme,
- Finans Koçu ile harcama analizi,
- Yıldız&Özel Bankacılık müşterilerine GastroClub entegrasyonu,
- Yurt dışı harcının kredi kartıyla satın alınabilmesi,
- Yurt dışında kullanılacak hesap seçiminin mobilden de yapılması.

Her türlü soru ve yorumların için sosyal medya kanallarımızdan veya e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsin.

www.twitter.com/cepteteb
www.facebook.com/cepteteb
mobildestek@teb.com.tr
YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: Finans
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Türk Ekonomi Bankası A.Ş.
  • Dosya Boyutu: 29M
  • Ziyaret Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Mayıs 06, 2022
Editörün Seçimi