Çadır - Tanışma ve Sohbet Edin

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Çadır çevrenizde partner arayan kişileri bulmanıza yardımcı olan bir arkadaşlık uygulamasıdır.

Günde binlerce eşleşme ile birbirini bulan çiftler ÇADIR üzerinden mesajlaşarak birbirleri ile arkadaş olmaktalar. ÇADIR gerçek insanlar ile tanışabileceğiniz bir sosyal eşleşme uygulamasıdır. Çadır üzerinden eşleştiğiniz kişiler ile görüntülü, sesli ve yazılı olarak sohbet edebilirsiniz. Size en yakın konumdaki insanları bulabilir ve onları takip edebilirsiniz.

Çadır profilinizi en doğru şekilde analiz ederek sizin karşınıza profilinize en uygun kişiyi çıkartır. Profilinize koyduğunuz resimler eşleşme şansınızı yüksek oranda arttırmaktadır.

Uygulamaya arkadaşlarınızı davet ederek vip üyelik kazanabilir ve eşleşme şansınızı arttırdığınız gibi profilinizi daha da özelleştirebilirsiniz.

Sesli profil özelliği sayesinden profilinizi inceleyen kişilere kısa bir ses kaydı bırakın ve onları 10 saniyelik bir kayıt ile etkilemeye çalışın.

Yeni insanlarla tanışmak için birbirinden farklı filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Yaşa göre filtreleme, Mesafeye göre filtremele, Cinsiyete göre filtreleme, Burcuna göre filtreleme ve bunlar gibi bir sürü başka özellik Çadır'da kullanılmayı bekliyor.

Çadır - En İyi Arkadaşlık uygulaması olma konusunda ilk adımını atıyor!
Çadır kullanarak insanları sağa ve sola kaydırabilirsin. Beğendiklerini sağa beğenmediklerini sola kaydırabilirsin. Senin beğendiğin birisi seni beğenirse onunla sohbet etmemek için başka bahane kalmıyor.

Çadır'da hazırda bekleyen yüzbinlerce insanlar kendine yeni bir eş yada sohbet edecek eğlenceli birisini arıyor. Sende kendi profiline en yakın kişiyi bulmak istiyorsan Çadır - Eşleşme ve Buluşma uygulamasını indir ve insanları sağ ve sola kaydırmaya başla.
YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: Arkadaşlık
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Çadır Online Dating
  • Dosya Boyutu: 96M
  • Ziyaret Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Mayıs 06, 2022
Editörün Seçimi