Bluecoins - Maliye Ve Bütçe

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Bluecoins aynı zamanda mükemmel bir gider izci, bütçe ve para yöneticisi aracı olan inanılmaz derecede basit bir finans uygulaması.

Paranızı, giderlerinizi, gelirinizi ve bütçenizi etkili bir şekilde yönetmek için en eksiksiz raporlama ve analiz araçlarına sahiptir. Kişisel finans, aile bütçesi kontrolü ve hatta kendi küçük işletmeniz için kullanın. Giderlerinizi aylık pdf raporları oluşturun, bütçenizi ortaklarınızla yönetin veya verilerinizi elektronik tablolara aktarın! Çok kolay ve zaman kaybetmeden kendi finans ve bütçe uzmanınızın ne kadar olabileceğine şaşıracaksınız. Şu an paranızın kontrolünü elinize alın!

İçiniz rahat olsun ve daha özgürce yaşamak ister misiniz? - ŞİMDİ İNDİRİN!

Bizi bugün en iyi bütçe ve finans uygulaması yapan nedir?

"Cihazlar arasında kesintisiz veri senkronizasyonu ile minimalist ve verimli. Kullanıcıların, kredi raporlarını, banka hesaplarını, kredileri ve borçlarını grafik raporları aracılığıyla izlemelerine yardımcı olur ve haftada, ayda, çeyrekte görüntülenebilen özelleştirilebilir bütçe kategorileri sağlar. ve yıl, diğerleri arasında. "
-CNN, Temmuz 2018

😉 Finansman ve bütçe kolaylaştı: Finansman resminizi büyük veya küçük olarak anlamanızı kolaylaştıran temiz ve basit bir kullanıcı arayüzü. Tüm hesaplarınızı banka kayıtlarınızla mutabık kılmak, kredi kartı beyanları bir esintidir. İşlemlerinizi bankacılık bildirimleriniz veya SMS ile rahatça kaydedin! İyi muhasebe ilkelerini kullanmak için bir muhasebeci olmanıza gerek yoktur. Bu mükemmel finans uygulamasını kullanırken öğreneceğiniz ve iyi olacağınız şeyler bunlar!

👩🏻‍🏫 Anlamlı raporlar: hızlıca uygulama içinde oluşturduğunuz raporları ve grafikleri anlamak kolaydır. Paranız, bütçeniz, giderleriniz, geliriniz ve daha fazlasıyla ilgili tüm finans bilgileri kolayca pdf, excel, html olarak dışa aktarılabilir ve hatta doğrudan yazdırma için yazıcınıza gönderilebilir! Bu uygulamanın raporlama özelliği, sınıfının en iyisi olarak kabul edilir!

👨‍👨‍👧 Verilerinizi her yere götürün: verilerinize birden fazla cihazdan ve aile üyelerinden güvenli bir şekilde erişin! Verilerinizi paylaştığınız herkes harcamalarını veya gelirlerini kendi cihazlarına girebilir. Verilerinizi senkronize etmek ve paylaşmak için kendi Google Drive veya Dropbox'ınızı kullanın. Mükemmel çoklu para birimi özelliği sayesinde paranızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yönetebilirsiniz!

Diğer önemli özellikler: Şifre / parmak izi güvenliği, QIF / CSV içe aktarma, fatura hatırlatmaları, nakit akışı ve net değer analizi, kripto para birimleri desteği, gelecekteki finans / gider / gelir tahminleri, çoklu dil desteği, çoklu tema desteği ve AMOLED dostu koyu temalar .

Bluecoins finans ve bütçe, 2018’de Google Editör’ün Seçimidir

İzinler: tüm izinler kullanıcı yetkilendirmesi gerektirir ve Geliştirici iletişim bilgilerinde bulunan Gizlilik Politikası bağlantımızda ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

Herhangi bir geri bildirim veya endişeniz var mı? Lütfen bize support@bluecoinsapp.com adresinden e-posta gönderin; size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile Ziyaret Et
  • Kategori: Finans
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Mabuhay Software
  • Ziyaret Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Temmuz 07, 2022
Editörün Seçimi